עדכונים חמים בנושאי שרתים מ Tech-Ed North America

5 ביוני 2013

תגובה אחת

 

sg  מאת: שלי גבריאל, מנהלת שיווק Servers&Tools מיקרוסופט ישראל

 

לפני כ48 שעות ב-Tech-Ed North America, הוכרז רשמית על ההשקות הקרובות של Windows Server 2012 R2, System Center 2012 R2 וכן Azure Pack, כחלק מתפיסת ה-Cloud OS של מיקרוסופט.

Cloud OS הינה הדרך שלנו לספק לכם פלטפורמה מודרנית לאפליקציות אשר רצות במספר סביבות – בין אם בדטה סנטר הארגוני, בסביבות Hosting או ב-Windows Azure.

לצפייה בשידור החי : לחצו כאן

לצפייה בהקלטה : Transform the Datacenter with Server and Management Innovations from Microsoft לחצו כאן

 

Windows Server 2012 R2

מערכת ההפעלה של Windows Server מתחדשת בגרסה אשר תכלול עשרות יכולות המאפשרות צמצום עלויות IT באמצעות וירטואליזציה ומחשוב ענן. בגרסה זו ניתן למצוא חידושים בפלטפורמת Hyper-V, ניהול הרשת והאחסון, VDI ואוטומציה מתקדמת בעזרת  Windows PowerShell®.

הגרסה החדשה מאפשרת לבנות, להטמיע ולהרחיב אפליקציות ואתרים במהירות, עם גמישות רבה יותר מבעבר. בשילוב עם Windows Azure Virtual Machines ו-System Center 2012 R2 היא מאפשרת מוביליות של אפליקציות בין סביבות השרתים בארגון, לענן הציבורי או לסביבות Hosting.

החידושים ב-  Windows Server 2012 R2 Hyper-Vמהווים קפיצת מדרגה משמעותית נוספת בפלטפורמת הווירטואליזציה של מיקרוסופט: סקלביליות המאפשרת הרצת עומסי העבודה הגדולים ביותר, שימוש במספר אפשרויות DR, שיפור מהירות וזמינות המכונות הווירטואליות ללא דרישות חומרה מיוחדת ועוד עשרות יכולות חדשות.

בנוסף, גרסת  Windows Server 2012 R2מקלה על הטמעת VDI ויכולה להפחית עלויות אחסון באופן משמעותי לאור תמיכה במגוון רחב של אפשרויות אחסון ו-VHD de-duplication. VDI ב-Windows Server 2012 R2 מאפשר למשתמשים לגשת ל-IT מכל מקום ומספק חוויית Windows עשירה תוך שמירה על בטחון המידע.

Windows Server 2012 R2 כרגע ב-Preview בלבד ותהיה זמינה בקרוב כגרסת התנסות.

אתם מוזמנים להכיר את הגרסה החדשה לעומק באירוע מקוון שיובל על ידי מומחי מיקרוסופט: להרשמה ל- What's New in Windows Server 2012 R2 Jump Start

 

System Center 2012 R2

גרסת  System Center 2012 R2 נבנתה על בסיס הניסיון הרחב של מיקרוסופט בבנייה ותפעול של שירותי הענן הגדולים בעולם, ומספק פתרון ניהול מקיף, אשר מאפשר לנהל באופן אחיד את סביבות השרתים הפיזיות,  סביבות ב- hosting וב-Windows Azure.

הגרסה הנוכחית מציעה, בין השאר, ניהול של יכולות Windows Server 2012 R2 כגון Hyper-V Replica,dynamic VHDX Resize, ו-Storage Spaces. System Center 2012 R2 ימשיך לעזור להריץ ולנהל סביבות IT גמישות והיברידיות אשר מגיבות במהירות לצרכי העסק, כולל יכולות מיגרציה של אפליקציות ל-Windows Azure Virtual Machines וניהול אחיד לסביבות השונות.

System Center 2012 R2 כרגע ב-Preview בלבד ויהיה זמין בקרוב כגרסת התנסות.

אתם מוזמנים להכיר את הגרסה החדשה לעומק באירוע מקוון שיובל על ידי מומחי מיקרוסופט: להרשמה ל-What's New in System Center 2012 R2 Jump Start.

Windows Azure Pack מאפשר להריץ את טכנולוגיות Windows Azure בתוך הדטהסנטר. Windows Azure Pack המוכר גם כ-"Windows Azure services for Windows Server" הינו אוסף של טכנולוגיות Windows Azure הזמינות ללקוחות מיקרוסופט ללא עלות, אשר מביא את חוויית ושירותי Azure אל הדטהסנטר הארגוני תוך אינטגרציה עם Windows Server ו-System Center.  הגרסה החדשה מכילה הרחבות כגון אינטגרציה של Active Directory ויכולות Service Bus.

 

שלי גבריאל היא מנהלת שיווק Servers & Tools במיקרוסופט ישראל

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובה אחת

  1. http://www.marqeqeque.fr/tee-shirt-homme-col-rond-tee-shirt-fred-perry-c-1063_1095_1118.html8 בספטמבר 2013 ב 20:50

    Affection will be effective challenge for ones life as well as the development of whatever our organization really enjoy.
    Tee Shirt Fred Perry Pas Cher http://www.marqeqeque.fr/tee-shirt-homme-col-rond-tee-shirt-fred-perry-c-1063_1095_1118.html

    הגב