מצגות אירוע “TechDays2013 -ניהול תשתיות- 20/5” זמינות להורדה

22 במאי 2013

אין תגובות

2568 מאת קרן רייטן, שיווק קהילות טכנולוגיות

השבוע ב20/5, התקיים המפגש השלישי בסדרת אירועי TechDays2013 בנוכחות כמאה אנשי IT. המפגש – “ניהול תשתיות- כל מה שחדש חשוב ומעניין” – התקיים בבית מיקרוסופט רעננה וסקר את החידושים ביכולות הניהול בגרסאות התשתיות החדשות של מיקרוסופט: System Center 2012 SP1 ו- Windows Server2012. יכולות המאפשרות לנהל את הדטה סנטר של ארגונים באופן אינגרטיבי: הם שרתים פיזיים, הן וירטואלים והן תחנות קצה תוך כדי קבלת מידע אפליקטיבי מעמיק.

הרצאות הפתיחה של קובי לוי ושחר בנד יועצים בקבוצת היועצים (MCS) בחטיבת הServices במיקרוסופט נקראה “ניהול מרכזי לסביבות מרובות, אוטומציה וחידושים” והציגה את החידושים העיקריים ב- System Center Configuration Manager 2012 SP1, פריסה בתצורת Cross-Forest Environment, ושימוש בכלי ה- PowerShell לניהול Configuration Manager.

 הרצאה שנייה עסקה ב”ניפוי ואיתור תקלות באפליקציות .NET ארגוניות באמצעות SCOM 2012 SP1“ והועברה ע”י יניב שמולביץ, מהנדס שטח בכיר בקבוצת הפימייר (PFE)במיקרוסופט ישראל ושרון אברבנאל, מנהל תחום System Center  חברת YSide. ההרצאה הציגה את התפיסה "החדשה" הנקראת DevOps, בעצם מערכת היחסים בשגרה של IT Pro, שו"ב או Helpdesk ו- developers. הטכנולוגיות המשתתפות – TFS Server Synchronization, Visual Studio, SCOM, APM ואפשר גם Intelitrace.  

את האירוע סגר בני לקונישוק, מומחה טכנולוגיות אזורי, בקבוצת הפרימייר (PFE), מיקרוסופט ישראל  שהציג את “כלי ניהול חדשים ב Windows Server 2012”:כלי Performance ישנים מול חדשים, מה חדש בעולם הביצועים ב- Windows Server  2012, מה זה ETW ואיך WPT/XPERF קשור לזה.

 

אתם מוזמנים להוריד את מצגות האירוע:

למצגת “ניהול מרכזי לסביבות מרובות, אוטומציה וחידושים” – לחצו כאן

למצגת “ניפוי ואיתור תקלות באפליקציות .NET ארגוניות באמצעות  SCOM 2012 SP1 “- לחצו כאן

למצגת “כלי ניהול חדשים ב Windows Server 2012” לחצו כאן

 

נתראה באירוע הרביעי בסדרה: “Infrastructure Services: Your IT, Our Cloud” ב17/6 בבית מיקרוסופט

קרן

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *