מפגש הבלוגרים השלישי – כל הכבוד!

24 בFebruary 2008

2 תגובות

אחה"צ הזה התקיים מפגש הבלוגרים השלישי לבלוגרים בקהילת blogs.microsoft.co.il (אחד הדיונים, היה, דרך אגב, האם צריך לפתוח את המפגשים האלה לכלל הבלוגרים הטכניים).
המפגשים האלה הם תמיד דרך מעולה להיפגש מחדש עם האנשים השונים, במיוחד הפעם שהיו הרבה חדשים (הקהילה גדלה), לדבר וללמוד.

בין הנושאים שעלו לדיון הפעם זה העתיד של blogs.microsoft.co.il והתכנים שבו, דף(/י) הבית החדש(/ים), פתיחת המפגשים לכלל הבלוגרים בישראל ועוד נושאים שונים (מי אמר טק-אד ולא קיבל?).
בין השאר, יוסי תאגורי גם הציג את המוצר של הסטארט-אפ בו הוא עובד (נוקונומי) ואיך הוא משפר את קבלת הנתונים המחקריים על הרגלי הגולשים באתר (זה כבר לא סטטיסטיקה, מדובר בירידה לפרטים הרבה מעבר לסטטיסטיקה).

גיא בורשטיין הרצה בצורה מעולה על כמה נקודות (חלקן הוא גם הזכיר בסדרת המדריכים שכתב בעבר) הקשורות בכתיבת בלוג (זאת הסיבה שהפעם הפוסט הזה מיושר לימין בRSS, סוף סוף הבנתי את גודל הזוועה) והעביר את הנקודה שהבלוג הוא למעשה כרטיס הביקור הטוב ביותר שלך והסביר כיצד ניתן לקדם אותו, לשפר אותו ולהפוך אותו לטוב יותר וקריא יותר לנוחות הקורא ולטובת בעל הבלוג.

אני חושב שזאת הזדמנות מעולה לברך את כל מי שעוסק במלאכה: ליאור צורף, מיכל גונן, גיא בורשטיין, גיא זרבבסקי, יוסי תאגורי (שהציג את המוצר של החברה שבה הוא עובד) ושאר האנשים ששכחתי שגם להם מגיע להיות ברשימה הזאת.

תודה!

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 תגובות

 1. michalnis24 בFebruary 2008 ב 21:56

  תודה!
  אני שמחה שנהנת במפגש!

  Reply
 2. Lior Arviv24 בFebruary 2008 ב 22:18

  מסכים עם כל מילה. היה מהנה מאד.

  Reply