חשבון מפתח לכל החיים ועוד חדשות מעניינות למפתחים

5 באוקטובר 2014

תגיות:
אין תגובות

בחודש האחרון הודענו על מספר חדשות ועדכונים שיכולים לעניין אתכם ולהוסיף לחווית המפתח שלכם. חשבון מפתח לכל החיים ותוכנית ההטבות למפתחים. בקרו במרכז המפתחים שלנו הלא הוא ה- Dev Cnter להרשם ולקבל עוד פרטים.

Lifetime Dev Center registration

בהמשך לאיחוד חשבון המפתח למפתחי אפליקציות ווינדוס ומפתחי אפליקציות מובייל, לקחנו עוד צעד ועברנו למודל של תשלום חד פעמי עבור רישיון מפתח לכל החיים!

השינוי תקף מיידית. כל אחד מיותר מחצי מיליון המפתחים הרשומים אצלנו כבר לא יצטרך לשלם יותר על חידוש רישיון המפתח שברשותו.  זוהי הזדמנות מצויינת למפתחים אשר אינם רשומים ליצור חשבון חדש ולהתחיל להעלות אפליקציות לחנות.

1

Dev Center Benefits Program

הקשבנו לכם ובחודש שעבר השקנו את תוכנית ההטבות למפתחים ב- Dev Center. התוכנית נועדה לכם מפתחי האפליקציות אשר מעלים אפליקציות לחנות. התוכנית עוזרת למנף את ההצלחה שלכם על ידי מגוון הצעות וכלים שמוצעים לכם בהתאם לפופולריות האפליקציות שלכם. ככל שהאפליקציה צוברת תאוצה – תקבלו יותר הטבות וכלים.

1

Improved monetization and performance for ads in apps

פרסום באפליקציות הוא מפתח חשוב בהצלחה וברווח של המון מפתחי אפליקציות. אני רוצה לחלוק איתכם כמה מן השיפורים שנעשו לאחרונה בנושא.

  • בחודש שעבר pubCenter השיקו דוחות שמפתחים יכולים להשתמש בהם על מנת לנתח את ביצוע המודעות שלהם באפליקציה.
  • השקנו מספר שיפורים במערכת המודעות שמאפשרות למודעות Windows Phone להיות מדוייקות ומותאמות אישית יותר. כרגע אנו כבר רואים שיפור משמעותי בביצועים וברווחים בעקבות שינויים אלו. נמשיך כל הזמן לבצע שיפורים ועדכונים.
  • שיפרנו את מנגנון התשלום למפתחים כך שבמידה ותגיעו לטווח התשלום שמאפשר לכם קבלה, אתם תקבלו אותו מוקדם יותר.
  • הרחבנו את רשימת המפעילים הסלולרים שהיא עובדת איתם ב- Mobile operator billing אז אם האפליקציה שלכם תומכת ב-in app purchase , יש לכם פוטנציאל יוזרים רחב יותר שיוכלו לשלם גם באמצעות המפעיל הסלולרי,. כאן תוכלו למצוא את רשימת המפעילים המעודכנת כולל המדינות.

שימו לב שכדי להנות מכל החידושים הקפידו להשתמש באפליקציה שלכם בגרסה המעודכנת ביותר של Microsoft Ad SDK וקראו את המדריך איך לשפר את המוניטיזציה של האפליקציה שלכם.

Noa Frankoהפוסט נכתב על ידי נועה פרנקו-אוחנה,  Technical Evangelist של מיקרוסופט ישראל בנושא אפליקציות Windows Phone ו- Windows Store.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *