הבננה והשרותים של IBM לחברות הזנק

11 במאי 2017

אין תגובות

hubanana-logoלמי שלא יודע, אני גר ברעננה. איך הגעתי לשם זה סיפור ארוך, אבל לא בגלל זה אני כותב את רשומת הרשת הזו. אני גם מעורב בתעשיית חברות ההזנק, אבל גם זה לא הסיבה שאני כותב את רשומת הרשת הזו. הסיבה שאני כותב את רשומת הרשת הזאת היא שיש ברעננה HUB של חברות הזנק, ביוזמת ובתמיכת העיריה. השם של ה Hub הזה הוא צירוף של המילים האב ורעננה וכשמחברים אותם, מקבלים האבננה. או בלעז ולמי שמעוניין האתר שלהם בקישור הבא. כמו כל HUB שמכבד את עצמו גם האבננה  מארגנת מפגשים עם מרצים בתחומים שונים שמעניינים את חברות ההזנק שלה ובכלל. המפגשים נערכים ברעננה והם פתוחים לקהל הרחב וכולם מפורסמים לקהל דרך אתר ה MeetUp של האבננה.

למה הענן זה כלי עבודה משמעותי וחשוב לחברות הזנק’ זה נושא נפרד, שאני אצטרך להקדיש לו רשומת רשת נפרדת.  שכל חברות הענן מחזרות אחר חברות ההזנק ומוכנות לעשות הרבה עבורם (ולא בלי סיבה). הבעיה שאני בדרך כלל נתקל בה עם חברות הזנק, זה שאין להם תמיד תמונה רחבה על ההצעות השונות של החברות השונות בתחום. נכון שבגדול ובהכללה גסה, כל העננים אותו דבר. אבל עדיין יש ביניהם מספיק הבדלים, שיגרמו לכך שלחברות הזנק מסוימות, חברת ענן אחת תהיה יותר רלוונטית מהאחרת. זה יכול להיות בגלל מנעד השרותים או בגלל הטבות ספציפיות שמתאימות בדיוק לצרכים של אותה חברת הזנק בשלב שבו היא נמצא כרגע.

אז האבננה עושה מדי פעם הרצאה, שבה אחת מחברות הענן מגיעה ופורשת את התוכניות וההטבות שהיא יכולה לתת לחברות הזנק ואת הטכנולוגיות היחודיות שלה שמתאימות לחברות הזנק. בשבוע הבא, IBM תציג את מה שיש לה להציע לעולם חברות הזנק, במפגש שיערך בערב של יום שלישי ה 16 ביוני 2017. הכניסה חופשית לכל מי שמעוניין (אתם לא חייבים להיות תושבי רעננה) אבל היא מותנית בהרשמה מראש למפגש באתר ה MeetUp של האבנהנה בקישור הבא.

אני הולך להיות שם כי הנושא מעניין אותי ואני ממליץ לכל יזם ו/או חברת הזנק (לא רק אלה שקשורות אלי) לבוא לשמוע, כי זה מסוג הדברים שכל מי שעוסק ביזמות ובחברות הזנק צריך להכיר. עוד משהו קטן שאולי כדאי להזכיר, זה שיש בירה (לפחות בכל המפגשים שהייתי בהם עד עתה), וזה כמובן שיקול חשוב מאד Smile.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *