על Hacking ו Hardening ועל Paula Januszkiewicz

17 בספטמבר 2015

אין תגובות

Paula_kwadrat-300x300

העולם של פריצה והגנה של מערכות מחשב עבר הרבה התפתחויות בשנים האחרונות. ניתן לומר שאת המהפכה התעשייתית כבר עברנו ואנחנו כבר בעידן שבו הפשיעה הדיגיטלית והחדירה לפרטיות הגיעו לממדים כאלה שהביטחון האישי של כולנו בסכנה והחקיקה, ושאר הגופים שאמורים להגן עלינו, נמצאים שנות דור מאחור. בתקופה כזו של המערב הפרוע, מי שאין לו מודעות בסיסית ומי שלא נוקט את אמצעי ההגנה הבסיסיים ביותר, הופך, בעל כורחו, לשותף לדבר עבירה או לקורבן.

הגנה מתחילה במודעות. עד שאתה לא רואה בעיניים, עד כמה זה קל לחדור למערכת לא מוגנת ובכמה סדרי גודל זה נהיה קשה יותר ברגע שאתה נוקט באמצעי ההגנה הבסיסיים, אתה לא תופש עד כמה אתה פושע, בזה שאתה טומן את הראש בחול, בתקווה שהכל יהיה בסדר.

את Paula Januszkiewicz אני מכיר כבר הרבה שנים, המומחיות שלה זה נקודות תורפה במערכות מחשוב. היא עוסקת בתחום כבר זמן רב והיא אחת מהמומחים בתחום האבטחה, שמיקרוסופט העולמית מתייעצת איתם, על דרכים להקשחת מערכות ההפעלה והתוכנות שהיא בונה.

פאולה מגיעה לארץ ב 22 לנובמבר השנה להעביר יום עיון/הדרכה על Hacking and Hardening. זו הזדמנות נדירה לשמוע, מהמרצה שקיבלה את המקום הראשון בכנס Ignite האחרון, איך פורצים למערכות ועוד יותר חשוב, מה ניתן לעשות כדי להגן עליהם.

חשוב לציין, שהידע הזה אינו נחלתם הבלעדית של אנשי IT או מנהלי מערכת. מפתחים, ראשי צוותי פיתוח, מנהלי פיתוח ו CTOs הם קהל יעד אפילו יותר חשוב מאשר מומחי אבטחה ו CIOs, מפני שחורי האבטחה מתבססים הרבה פעמים על חוסר מודעות בסיסי של המפתחים בתחום הפריצה וההגנה, מה שגורם לכך שהם משאירים בקוד שלהם, את הזרעים שעליהם בונים ההאקרים את וקטורי החדירה שלהם.

יום העיון/הדרכה הוא בתשלום סמלי (יש ארוחת צהריים והיא עולה כסף והמטוס שמביא את Paula לא טס חינם) ומי שמעוניין בפרטים נוספים' שייצור קשר עם חברת האם שלי.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *