החלו ההכנות ל Developer Academy 2

16 ביולי 2007

8 תגובות


image גיא בורשטיין כבר התחיל את הדיון, אתם מוזמנים להצטרף אליו אצלו או כאן (למי שרוצה לכתוב בעברית). השבוע עשינו קבוצת מיקוד וחלק מהשאלות שהעלינו נגעו באיך מפתחים תופסים את Developer Academy. הופתענו לראות שהשם ממש תפס והאירוע נתפס כמשהו מקצועי ולא טכני או שיווקי. כשהתחלנו לעבוד על Developer Academy 1 לפני כשנה חלמנו שזו תהיה התגובה.


היו לנו לא מעט בעיות לוגיסטיות בעיקר עם כמות האנשים – הגיעו מאות אנשים שלא נרשמו מראש וזה יצר בעיית צפיפות קשה. לפעמים הבאות אנחנו נאכוף את הרישום באופן הדוק יותר כך שמי שדאג ונרשם מראש ייכנס ומי שלא ייכנס כשעתיים לאחר תחילת האירוע במידה ויהיה מקום.


עוד פידבק שקיבלנו הוא שאנשים לא קיבלו דיוור לאירוע – אנחנו יצאנו מגדרנו לשלוח את ההזמנה לכולם אבל לפעמים אנשים עוברים מקום עבודה ולא מעדכנים את הפרופיל שלהם במערכת האירועים של מיקרוסופט.


image כנסו למערכת האירועים וודאו שאתם רשומים במערכת ופרופיל התפקיד שלכם מעודכן. לאחר הכניסה למערכת תוכלו לצפות בכל האירועים אלהם נרשמתם גם בעבר.


 


 


.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

8 תגובות

 1. אריק16 ביולי 2007 ב 19:56

  מחכים בקוצר רוח לאירוע! 🙂
  ותודה על הטיפ עם העדכונים על האירועים…

  הגב
 2. Shahar16 ביולי 2007 ב 20:36

  לדעתי צריך לעשות הרצאה שמשלבת בין IT לפיתוח, כלומר ההשפעה של מוצרי השרת החדשים על אפליקציות קיימות ושיקולים בפיתוח אפליקציות חדשות – בעיקר בכל מה שקשור לIIS7 ולכל הפיצ'רים החדשים ב Windows Longhorn Server.

  שחר.

  הגב
 3. simonz16 ביולי 2007 ב 21:05

  לדעתי, הפעם כדאי לשקול לפצל את הרצאות ליומיים. כלומר, במקום שיהיו קבוצות רישום A וB באותו היום, תהיה קבוצה A באחד הימיים וB ביום אחר. בצורה כזאת לדעתי יותר אנשים יוכלו להגיע לאירוע ולא יהיה צפוף כמו שהיה בפעם הקודמת.

  הגב
 4. Yosi Taguri16 ביולי 2007 ב 21:15

  אריק, יצאת מהמחתרת 🙂

  הגב
 5. Yosi Taguri16 ביולי 2007 ב 21:18

  simonz, רעיון טוב.
  ניסינו לראות אם זה אפשרי, כרגע יש בעיית אתר שניתן לשכור ליומיים. אם באירוע הראשון היו 2300 עכשיו אנחנו מדברים על 1500 במקרה הטוב. חשבנו לעשות שבוע שלם של אירועים יותר קטנים, בכל יום כ 500 איש, זה עדיין בבדיקה.

  הלוואי והיה בישראל מקום שיכול להכיל את כל מי שיגיע לאירוע.

  הגב
 6. ekampf17 ביולי 2007 ב 7:40

  A session about writing Windows Home Server add-ins 🙂

  הגב
 7. יעקב גרינשפן19 ביולי 2007 ב 19:21

  אהלן,

  אוקי. מחשבה. אולי אפשר לעשות משהו בכיוון של "הרצאות מדברות בעיות": נניח, למפות את הבעיות שיש לאנשים ואז לתת הרצאות, שיכולות להשלים פערי ידע ולסייע לפתור בעיות. אני מתכוון לגשת מהכיוון של "מה הכי כואב כרגע לאיש הפיתוח המתעתד להגיע לכנס" ומזה ליצור סט של הרצאות. נדמה לי, שנקבל רשימת הרצאות בעלת מיקוד שונה מאוד ממה שאנו רגילים לחשוב עליה היום. כלומר, המיפוי לא יהיה "הצגת .Net3" אלא "בעיות X" וברור ש .NET3 למשל ייכלל בתור חלק מההרצאות.
  מסלול טיפיקלי יכול להיות לדוגמא: "מסלול א': למה ה IT לא מנצלים את הטכנולוגיה עד הסוף?" ובו תהינה הרצאות בנושא Deployment,פיתוח ועוד. או "מסלול ב': והיה ויש לך מתכנתים חדשים: איך הם נכנסים לטכנולוגיה החדשה?" סתם נקודה למחשבה שרציתי לחלוק.
  יעקב

  הגב
 8. עדי21 ביולי 2007 ב 23:22

  הבעייה שהייתה בארוע הקודם הייתה שעצם ההרשמה למסלול מסויים לא הבטיחה מקום בהרצאה ספציפית באותו המסלול (או אפילו בהרצאה כלשהי) מאחר ורוב האולמות לא הכילו יותר ממאה או מאתיים איש מתוך אלפים שהגיעו.
  מה בנוגע לאפשרות להירשם להרצאה מסויימת, במקום למסלול?

  הגב