תשובה לתגובה על פוסט הלחץ – או למה אי אפשר יותר להירשם לכנס

25 בנובמבר 2007

תגיות:
תגובה אחתראשית אני רוצה לומר תודה רבה לדורון בן-דויד על התגובה שלו ועל ההתיחסות. הדבר מלמד שבאמת חשוב לאנשים הכנסים והתכנים

שנית אני רוצה לציין שחלק גדול מהתכנים שמועברים בכנס יועברו בפורמטים שונים פעמים רבות נוספות במהלך השנה.

באתר האירועים שלנו מתפרסמים כל הזמן בתים פתוחים וסמינרים . כמו כן באתר ה- MSDN מתפרסמים קורסים מקצועיים רבים אחרים.

חשוב להבין שהפעילות לא מתחילה ונגמרת ב-27 לנובמבר אלא ישנן פעילויות רבות אחרות, כנסים מקצועיים והזדמנויות נוספות להיחשף לחומרים וללמוד.

אני מביא את התגובה כפי שנכתבה ללא תיקוניםאו שינויים

יוחאי, יש בעיה לא קטנה בכל העניין של כמות המוזמנים. אצלנו בארגון, היו אנשים ששהו בחו"ל כללללל השבוע שבו ניתן היה להרשם (פחות משבוע אפילו), ולכן – יאלצו להפסיד את הכנס

אתם מאוד חד משמעיים (ובצדק.. שנה שעברה היה בלתי נסבל) בנושא אכלוס יתר.. וזה טוב.. אבל הייתי ממליץ בכנס הזה במיוחד שני דברים:

א. להבא, תשתלטו על גני התערוכה. כנראה למרכז הקונגרסים בחיפה לא תגררו את כל הנרשמים, ולכן.. באיזור המרכז.. כנראה שזה המקום היחיד שיוכל לאכלס את כולם.


ב. תקליטו את כל ההרצאות ואת הפאנלים. תציעו בעלות סמלית (וכמובן, לבלוגרים בחינם) סדרת DVDים עם כלל ההרצאות. בדומה לסט הDVDים שהוציאו לאחרונה לTechEd.

ג. תשדרו את ההרצאות כLiveCasts! יש לא מעט הרצאות שהייתי שמח אם חבר'ה אצלי היו רואים, ובגלל בעיות ההרשמה – הם לא יוכלו. תאפשרו להם לפחות לצפות בזה באינטרנט. אולי אפילו תקרינו חלק ברעננה בחדרי דיונים, ותאפשרו לאנשים להרשם ולהגיע לשם.. ככה הם גם יוכלו להנות מכיבוד..

ד. תגבילו את סוג הנרשמים לכנסים. יש אנשים שנרשמים לכנסים האלו רק בשביל הסנדוויצ'ים ויום החופש מהעבודה… אני מציע שתפתחו אלגוריתם מספיק חכם בשביל לסנן מוזמנים – במיוחד כשאתם מגבילים את הכמות שלהם כ"כ!

ה. כנראה שחוץ מהקלטה של הכנס, העצות האחרות לא תבוצענה מפאת קוצר הזמן… אבל השורה התחתונה היא שאני בכנות שוקל לא להגיע לכנס (את החומר אני כבר יודע), ולהעביר את זכות ההרשמה שלי למישהו מהארגון שכדאי שכן ייחשף לתכנים.

חשבתי רבות אם לכתוב את התגובה הזאת כהודעה בבלוג שלי או בכלל לשלוח לך אותה במייל, אבל החלטתי שאני לא רוצה שההודעה היחידה שאכתוב על הכנס תהיה ביקורת (בונה אומנם) עליו מחד, ומאידך – כן חשבתי שיש מקום לתת לאנשים להגיב על מה שאני כותב (ולראות את התגובה שלך..), ולכן – לא שלחתי את זה כהודעה פרטית.

כלקח משנה שעברה, השנה אנחנו מגבילים את הרישום ואת הכניסה לכנס. אני חושב שכל מי שכן יגיע לכנס ישמח לדעת שפעלנו בצורה זה בכדי לחסוך את החוויה של שנה שעברה. אני יכול לציין שכמו בשנה שעברה, גם השנה חשבנו על גני התערוכה וכנראה שנמשיך לחשוב כך גם בשנה הבאה  אנחנו בוחנים מספר חלופות אשר אולי יתממשו שנה הבאה או לא

🙂

להערכתנו, יש בארץ קצת יותר מ- 65 אלף איש העוסקים בפיתוח כזה או אחר. וחלק גדול מהם רוצים לשמוע את מה שיש לנו לומר. אין שום סיכוי שנצליח להרים כנס אשר יגיע לכולם, ולכן אנחנו עושים את המקסימום בכדי לשמר את הידע. אנחנו מקליטים את כל ההרצאות וכל ההרצאות כולל ההדגמות יועלו לאתר תוך מספר שבועות ויהיו זמינים לכולם בחינם דרך אתר הכנס ודרך אתר הבלוגים שלנו.

שנית אני רוצה לציין שחלק גדול מהתכנים שמועברים בכנס יועברו בפורמטים שונים פעמים רבות נוספות במהלך השנה. באתר האירועים שלנו מתפרסמים כל הזמן בתים פתוחים וסמינרים . כמו כן באתר ה- MSDN מתפרסמים קורסים מקצועיים רבים אחרים. חשוב להבין שהפעילות לא מתחילה ונגמרת ב-27 לנובמבר אלא ישנן פעילויות רבות אחרות, כנסים מקצועיים והזדמנויות נוספות להיחשף לחומרים וללמוד.

אני באמת הייתי רוצה לראות אותך בכנס, ומעריך מאוד את הנכונות שלך לוותר על המקום לטובת מישהו אחר.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובה אחת

  1. Doron Ben-David25 בנובמבר 2007 ב 16:21

    יוחאי, לשמחתי הצלחנו להסדיר את ההרשמה של המר בחור שחשוב היה לי שיגיע, ולכן אני אבוא (בשמחה) לכנס.

    תודה על התגובה, והכי חשוב – שמעתי שבאינטרלקן, שוויץ יש מרכז כנסים גדול שיכול לאכלס 65,535 מפתחים.. 😉

    הגב