כיצד נשלח מסמך Word 2013 כגוף של הודעת דואר אלקטרוני

24 בOctober 2013

אין תגובות

שלום לכולם,
לאלו שמעדיפים לכתוב מיילים דרך הWord, יש באפשרותם לשלוח את הקובץ כתוכן עצמו של הודעת דואר אלקטרוני (לא כקובץ מצורף) לנמענים. תכונה זו אינה זמינה ב-Word 2013, כדי לבצע זאת, תחילה עלינו להוסיף את הפקודה שלח לנמען דואר הסמל 'שלח לנמען דואר' בסרגל הכלים לגישה מהירה לסרגל הכלים לגישה מהירה.

כעת אני יסביר איך ניתן להוסיף את הפקודה שלח לנמען דואר לסרגל הכלים לגישה מהירה ב-Word, ואיך להשתמש בה כדי לשלוח דוא"ל באמצעות Word.

תחילה נפתח את Word 2013

נכנס לקובץ.

image

אפשרויות

image

נבחר את האפשרויות הבאות ונאשר.

image

כעת נוספה לנו האפשרות שלח לנמען דואר הסמל 'שלח לנמען דואר' בסרגל הכלים לגישה מהירה לסרגל הכלים לגישה מהירה. נלחץ על הכפתור כדי ליצור הודעת דואר אלקטרוני מהמסמך הנוכחי.

image

כעת נפתח לנו פנל של שליחה עם כול השדות שאנחנו מכירים ( אל.., עותק..,נושא ומבוא). מה שנשאר כרגע זה להזין את פרטי הנמען ולשלוח.

2013-10-24_13h25_59

אם נרצה שכתובת הדוא"ל שלנו תוצג כאשר הנמען יקבל את הדואר האלקטרוני, נלחץ על אפשרויות ונבחר מתוך התפריט את מאת (נכניס את כתובת הדוא"ל שלנו בשדה ‘מאת).

image

כמו כן בלשונית אפשריות, ניתן להגדיר הגדרות אבטחה, אפשרויות הצבעה ומעקב, ואפשרויות מסירה  בחלונית המאפיינים. כדי לשנות את הגדרות אבטחה נוספות להודעת דוא"ל זו, נלחץ על הלחצן הגדרות האבטחה.

הערה: ניתן לשלוח אישורי קריאה בדיוק כמו ב-Outlook 2013.

image

כעת נסגור את המאפיינים ונשלח את ההודעה.

*לא לשכוח לפתוח את הOutlook לאחר ששולחים.

בהצלחה !!

חי בלסן יועץ תשתיות בכיר בחברת AgileIT

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *