פיתוח אפליקציית Windows Phone 8 בעזרת PhoneGap/Cordova

December 15, 2013

פיתוח אפליקציית Windows Phone 8 בעזרת PhoneGap/Cordova

החלטתם להיכנס לעולם המובייל ולפתח אפליקציה מגניבה שאולי גם תכניס לכם קצת כסף. על הדרך כמובן שעשיתם מחקר קטן באינטרנט כדי לבדוק איזו פלטפורמה הכי מובילה כי ממש לא בא לכם לכתוב את אותה האפליקציה שלוש או ארבע פעמים מחדש, כל פלטפורמה עם הכלים שלה. אבל במקביל גם הבנתם שיש מספר פלטפורמות מובילות, וגם כאלו שאט אט צוברות תאוצה, ולכו תדעו, אולי גם בעתיד ישתלטו על השוק. הרגשת תסכול גוברת ואתם חושבים לרדת מהרעיון או ללכת למיקור חוץ במקרה שיש לכם קצת כסף מיותר.

רגע לפני שאתם מתפשרים על פלטפורמה אחת, מבזבזים כסף יקר, או יורדים לגמרי מהרעיון, דעו שהמצב לא אבוד כמו שאתם חושבים. יש בשוק מגוון פתרונות יצירתיים שיעזרו לכם לפתור את הבעיה בקלות יחסית.

במאמר זה אתמקד בפלטפורמת הפיתוח למובייל Cordova או בשמה הפופולארי PhoneGap, ואראה כיצד לפתח בעזרת Visual Studio 2013 אפליקציות מבוססות HTML/CSS/JavaScript עבור מערכת ההפעלה Windows Phone 8. לבסוף אסביר כיצד ניתן ליצור Build שונה של אותה אפליקציה, עם אותו קוד מקור עבור מכשירים מבוססי מערכת הפעלה שונה.

ניתן לקרוא את המשך המאמר בקהילת המפתחים של מיקרוסופט בכתובת:
http://bit.ly/1b886IU

Add comment
facebook linkedin twitter email

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*