הרצאה בפורום ATlink

07/08/2016

no comments

ATlink – פורום, אבל אחרת

שבוע שעבר היה לי הכבוד להרצות בפני Arab Tech Link Forum, פורום של אנשי טכנולוגיה מהמגזר הערבי-ישראלי (ATlink). בתור מישהו שיש לו כבר ניסיון של הרצאות בפני קבוצות משתמשים שונות אני מוכרח להוריד את הכובע בפני מארגני הפורום. הפורום, שאחת ממטרותיו היא לאפשר לעובדים מהמגזר לבצע Networking האחד עם השני ולהדגים את כוחו של ה-Networking האנושי בעולם הטכנולוגיה, אכן עושה זאת לדעתי בצורה מוצלחת ומקסימה בהובלת צוות ההיגוי המגוון. החל ממעגל ה-Networking שהיווה בעבורי חידוש מרענן, ועד לשיחות המשוב הארוכות שהצליחו להשאיר את הנוכחים עד שעה 22:00 מבלי לחתוך הביתה, הרשמים שלי מהפורום חיוביים להפליא ואני מקווה שנוכל לשתף פעולה בהמשך. כל הכבוד למשתתפים ולמארגנים!

ATlink Cloud (1) ATlink Cloud (2) ATlink Cloud (3) ATlink Cloud (6)

שקפים והדגמות

בין סבב Networking אחד למשנהו הייתה לנו גם הרצאה בנושא “What’s in the cloud for me?”, שבה הצגנו את נושא מחשוב הענן ואת הכוח הרב הטמון בו, בליווי הדגמות חיות על גבי Microsoft Azure – פלטפורמת הענן של מיקרוסופט. לצערי לא הספקנו לחוות את כל ההדגמות שתוכננו, אך אני מקווה שכל הנוכחים קיבלו טעימה מהכוח הרב שטמון בענן.

את השקפים מההרצאה ניתן למצוא כאן

כל ההדגמות שביצעתי בהרצאה מבוססות על הדגמות שמהוות חלק מהתיעוד של Azure ואשר אותן למצוא כאן:

אני מאוד נהניתי להציג באירוע, ואני מקווה שהנוכחים נהנו גם כן. תודה רבה למארגנים ול-CodeValue שאפשרו לי להציג באירוע, ונתראה בהרצאות הבאות. 🙂

פוסט זה פורסם במקור בסטילר על תוכנה
Add comment
facebook linkedin twitter email