סיבות לבחור SAP HANA

20 בנובמבר 2015

אחרי המבוא על SAP HANA. השאלה המתבקשת היא: מדוע בכלל לבחור SAP HANA?

SAP HANA שהפך לאחד המוצרים עם הצמיחה הגדולה ביותר בהיסטוריה של SAP סביר להניח כי נמצאים באמתחתו מספר כלים שיצדיקו את הצמיחה הזו.

בראש ובראשונה SAP HANA נותן לנו זמני תגובה מהירים יותר. וזאת בזכות טכנולוגית הזיכרון שלו. אשר יודע להכיל, לעבד ולנתח את הנתונים שלו.
מה שפעם היה לוקח שעות עכשיו ייקח שניות בודדות. והכל בזמן אמת. SAP HANA לוקח נתונים בזמן אמת ובמצע עליהם את החתכים הנדרשים בהתאם לבקשתכם.
בואו נחשוב כמה זה יכול להועיל לארגון שלנו ועם זאת אנחנו צריכים כבר לחשוב שראש של מהירויות גבוהות.

תחת קורת גג אחת של SAP.

SAP HANA יודע לקחת נתונים ממגוון מקורות. הוא מומחה לנתונים של SAP אך בו זמנית יכול לקבל ולעבד נתונים ממקורות שונים. (SAP HANA חיי חיים טובים עם ODBC, JDBC ועוד)
וכמובן שהוא יודע להתחבר לבסיס הנתונים השונים כגון: SQL Server, DB2, Oracle. ולא רק שהוא יודע להתחבר אלה הוא גם יודע לבקש ולקבל את הדרוש אודות לניהול שלו.

רגע בואו לא נשכח ששיטת ניהול הזיכרון (in memoty) חוסכת נושא של אינדקסים.

ואם כבר יש לי בארגון מתכנתי ABAP ומיישמי SAP הרי שהם יכולים בקלות להסב ולהבין את SAP HANA. ויכולים לשפר את התהליכים. כמעט בטוח שהם ייהנו לעבוד בסביבה החדשה והנוחה.
כמובן שיש במה גם למתכנים בשפות עליות אחרות.

SAP HANA

כל נושא של הפקת דוחות, נתוני אמת, סימולציות ועוד. הכל נמצא ביכולת המדהימה של SAP HANA. ובמילים פשוטות, רק תיתן לו לעבוד והוא כבר יודע מה לעשות.
עם זאת כאשר מיישם יקבע "מבנה נתונים" אזי המתכנת, המיישם ייקחו ממנו את המידע בקלות וביעילות.

SAP HAHA דואגת למנוע שכפול נתונים. נכון שהנושא קשור גם למיישם אך לקיחת נתונים ממספר מקורות והפיכתם למקור מידע חדש חוסך זמן ומקום.

ידע ב- SQL יגרום לכם להרגיש בבית!! כמובן שהייתי מצפה מכל מתכנת להיות בקי ב-SQL ולהעמיק את הידע בו.

ולא חידוש אבל הכרחי שיהיה מוצג: ענן! כן כן… SAP HANA נותן את כל הדרוש כדי לחיות בדור העננים.

 שחם לוי – Shacham Levi – ארכיטקט, מיישם ויועץ בכיר בחברת IBM.
Senior SAP Basis consultant.  מומחה בסיסי נתונים: SQL Server, DB2, ORACLE, SAP HANA.  התקנות, שדרוגים, T-SQL, ניטור ושיפור ביצועים. Performance Tuning , Query Optimization (תשתיתי ואפליקטיבי) מתכנת בכיר :  C#, WPF, .NET, A

 

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

תגובה אחת

  1. Pingback: מבוא SAP HANA מה זה SAP HANA | שחם לוי - Shacham Levi

Comments are closed.