כנס מיקרוסופט על היעילות החדשה בנמל תל אביב

4 בנובמבר 2009

tags: ,
one comment

בהמשך לפוסטים של גדי בנושא הכנס להלן החויה שלי מהכנס. (פוסט1 פוסט2 פוסט3)

יצאתי מהבית בסביבות 7:30 (הבית בשוהם… לייד נתב”ג) ושמתי פעמי את נמל ת”א לכנס שאמור היה להתחיל ב-9:00. לאחר 69 דקות של נסיעה מצאתי את עצמי מרחק של 15 קמ מנקודת ההתחלה קרי במחלף גנות.

זו היתה נקודת ההחלטה בה החלטתי שהספיקו לי הפקקים להיום ופניתי דרומה לכיוון העבודה כאשר כולי תקווה כי אצליח לראות את שידור הכנס באינטרנט (הרי היתה הבטחה שכזו באתר)

ובכן חברים, אנו אולי מתקרבים ל-2010 אך איכות השידות קרי Streaming היתה קרובה יותר לשנות ה-80 המוקדמות קרי ריצוד תמונות לא מסונכרנות אשר לעיתים רבות פשוט פסקו מלהגיע במילים אחרות “אכזבה טוטאלית” – לא ניתן היה לראות ולעיתים לא לשמוע את מליאת הפתיחה ! – וכן יש לי קו שמוריד ב-15 מגה בייט לשניה בעבודה כך שהבעיה לא היתה ברוחב הפס שלי.

חבל, זו היתה הזדמנות נהדרת לנצל את פלאי הטכנולוגיה ולהעביר באמת כנס בזמן אמת לצופים מרחוק אשר נשברו מפאת הפקקים האיומים שיום גשם מסכן אחד יוצר בארצנו הקטנטונת.

Add comment
facebook linkedin twitter email

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

one comment

  1. Shlomo4 בנובמבר 2009 ב 9:11

    אין לי ספק שזה הקישור שלך לאינטרנט (או וירוסים במחשב שלך או משהוא נקודתי ברשת שלך) מכיוון שממקומות רבים כולל מאירלנד ראו מצוין.

    Reply