מה הדבר שהכי מפריע לך בטקאד ?

7 באפריל 2008

4 comments

אני לא יודע מה הדבר שהכי מפריע לכם בטקאד אבל הדבר שהכי מפריע לי הוא שאין אינטרנט אלחוטי בחדרים

בתור מרצה שיש לו שתי הרצאות על הראש זה שאין לי יכולת לשבת בחדר בשקט ולהכין הרצאה או אפילו לרשום בבלוג מידי פעם… זה הדבר שהכי מפריע לי.

אז כן בסוף נשברתי ושילמתי 70 שח ליום על אינטרנט אלחוטי אבל באמת שהייתי מצפה לקלוט שביב אינטרנט אלחוטי אפילו בלובי של מלון רויאל גרדן ולא לשלם על גזלה של יום אינטרנט אלחוטי במחיר של שני חודשי גלישה בבית.

Add comment
facebook linkedin twitter email

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

4 comments

 1. Kobi Magnezi7 באפריל 2008 ב 1:17

  צודק מיליון אחוז 🙁

  Reply
 2. Erik Rozman7 באפריל 2008 ב 1:41

  True,True.
  I also paid the 70…

  Reply
 3. ליאור צורף7 באפריל 2008 ב 6:13

  אוהד,

  שמע – בוודאי שכל אחת מהמשתתפים היה שמח אם היה אינטרנט אלחוטי בחינם בחדר. איזו שאלה…

  אבל –

  ב-Tech-Ed יש כ-12 בתי מלון שונים בהם לנים האורחים. אנחנו משקיעים תקציב גדול מאוד בחיבור אינטרנט אלחוטי באיזורים הציבוריים בבתי המלון. פריסה של אינטרנט אלחוטי לחדרים זה פרוייקט ענק שאין סיכוי שהיינו יכולים לעמוד בו. למיטב ידיעתי באף כנס בעולם (טק אד וכנסים אחרים) אין אינטרנט אלחוטי בחדרים במסגרת הכנס אלה מדובר בשירות של בית המלון.

  אז נכון, היה עדיף אם היה אינטרנט אלחוטי בחינם… אבל צריך להיות מציאותיים לגבי היכולת שלנו לספק פריסה שתאפשר אינטרנט אלחוטי ב-3,600 חדרים שונים ב-12 בתי מלון…

  בברכה,
  ליאור צורף
  מיקרוסופט

  Reply
 4. Dotmad12 באפריל 2008 ב 18:19

  גם אני שילמתי 70 ש"ח, אבל הכל תלוי בפרופורציה – זוג תיירים שדיברתי איתם סיפרו לי שבמלון שלהם מחייבים לפי חצאי שעות, ובסכומים לא קטנים, כך שיום גלישה יכול לעלות בסדרי גודל יותר מ-70 ש"ח.

  Reply