נשבר לי מהודעות שגיאה שאומרות כלום

2 ביוני 2008

נשבר לי מהודעות שגיאה שאומרות כלום


לפני כמה חודשים התחלתי להשתמש בשירות של Orange המאפשר משלוח SMS ו MMS ישירות מ Outlook 2007. שירות מצויין שמאפשר לי לחסוך לא מעט זמן בהקלדת SMS במהלך יום העבודה וזאת למרות שבמכשיר הסלולרי יש מקלדת מלאה (HTC TyTN II) וגם לחסוך טיפה בחשבון החודשי מאחר ואורנג נותנים 50 הודעות מכל סוג חינם לחודש.


טוב אז עד פה טוב ויפה…. מה הבעיה ?, הבעיה היא Outlook ! שירות ה Outlook Mobile Service בעצם יותר חשבון חדש מסוג MAPI שמתחבר ל WebService שחושפת Orange. imageבמהלך הגדרת השירות מתווסף באופן אוטומטי שירות Address Book חדש מסוג Mobile Address Book.


שני דברים אמורים לקרות :
 1. כל אנשי הקשר בעלי מספרי סלולרי מועתקים.


 2. ספר הכתובות ישמש רק עבור משלוח הודעות סלולריות.

 


 אז ככה, דבר ראשון ה Mobile Address Book נכנס ראשון לרשימת ספרי הכתובות ולכן Outlook מנסה לפתור דרכו את הכתובות לפני השימוש ב Contacts או Global Address Book.


דבר שני שימו לב לכמות, Outlook מוסיף לבד עבור כל ספריית Contacts וגם עוד כמה לתוספת שיהיה מעניין.image


 


בכל מקרה הכל עבד מצויין עד יום בהיר אחד בו החליט Outlook שנמאס לו, ככה סתם ובכל פעם שלחצתי על כפתור ה TO על מנת לבחור למי לשלוח את ההודעה Outlook מכריז שביתה ! לא שביתה איטלקית אלא שביתה ישראלית עם הפגנות והכל ומתעופף לו לעולם אחר.


כמובן שב VISTA מנסה Outlook להתנהג יפה ומפעיל את עצמו מחדש וגם ישלח בזמנו ל MS פירוט של התעופה.


אז כמו תוכניתן וGeek טוב ישבתי על Google וגיליתי שאני לא לבד, וזה שאני לא לבד לא עוזר כי רוב האחרים פשוט התייאשו והפסיקו לעבוד עם משלוח SMS או פשוט מקלידים את המספר ידנית בכל פעם.


אבל אני לא אפסיק, ברגעים אלא אני במהלכו של Debugging Session ארוך וכל הסימנים מצביעים ש Outlook לא מוכן להתמודד עם זה שה Contacts שלי מסודרים ועבור כל אדם יש את כל הפרטים (והרבה).


אעדכן על הממצאים (אם יהיו)

Add comment
facebook linkedin twitter email

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

2 comments

 1. Maor David2 ביוני 2008 ב 12:20

  ממתין לעדכונים.

  Reply
 2. michalnis3 ביוני 2008 ב 11:14

  היי נעם,

  ניסית לפנות לתמיכה?

  http://www.microsoft.com/israel/support/customers/contactus.mspx

  Reply