טיפים שימושים לתוכנת Navizon

31 במרץ 2008

טיפים שימושים לתוכנת Navizon


בפוסט הקודם כתבתי על תוכנת Navizon שמאפשרת לנו לקבל קצת כסף בתמורה למיפוי אנטנות סלולריות ואתרי WiFi. כעת ארצה להוסיף כמה טיפים שימושיים שמצאתי לצורך שיפור תיפעול התוכנה והגדלת כמות אתרי ה WiFi שנגלה.


הטיפים הם עבור גרסת Navizon ל Windows Mobile :  1. הקטנת פרק הזמן עבור חיפוש רשתות חדשות – עבור כל מכשיר פרק זמן זה ואופן השינוי שונים, עבור רוב מכשירי HTC השינוי מתבצע בRegisty.

  2. מעבר לרשת דור שני – כפי שציינתי המכשיר שלי הוא HTC TyTN II שהוא מכשיר דור שלישי (3.5 ליתר דיוק), מעבר ידני לרשת ה 2G של אורנג מאפשר מציאת אנטנות סלולריות חדשות, מאחר והאנטנות מכילות זיהוי שונה עבור התוכנה זאת אנטנה חדשה.

  3. כאשר אנחנו מריצים את התוכנה או משנים את הקונפיגורציה שלה מותקן מאחורי הקלעים לינק בספריית ה StartUp של המכשיר להפעלה אוטומטית של התוכנה, אבל !!! הרצת התוכנה גוזלת סוללה שהיא המשאב היקר ביותר שלנו. לכן אני מוחק את הלינק כך שאוכל אני לשלוט מתי התוכנה רצה ומתי לא.

  4. התוכנה אינה מושלמת (כתובה ב Compact Framework 2.0) ולכן מתעופפת לעיתים, אני מסנרכן באופן יזום את התוכנה עם השרת (ע"י שימוש בGPRS) ומוודא שלא אאבד את כל האנטנות שמצאתי.

אשמח לענות לשאלות או לעזור

Add comment
facebook linkedin twitter email

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*