Microsoft Surface

13 בספטמבר 2010

שלום לכולם,
היום אספר לכם על החוויה הטכנולוגית המדהימה ביותר שחוויתי עד כה,

כאשר נבחרתי להציג את תכונותיו ויכולתיו של לא אחר מאשר:

Surface

Microsoft Surface הוא מחשב מגע (MULTITOUCH) מהפכני המגיב לתנועות הידיים הטבעיות ואובייקטים הקיימים בעולם היום-יום שלנו וכך עוזר למשתמשיו לקיים אינטראקציה עם תכנים דיגיטליים באופן פשוט ואינטואיטיבי. עם ממשק משתמש אופקי גדול, Surface מציע מקום מפגש ייחודי שבו מספר משתמשים יכולים בו זמנית בשיתוף פעולה הדדי לשתף נתונים אחד זה עם זה

.השאירו את העכבר והמקלדת מאחור – Surface מאפשר לך לתפוס תוכן דיגיטלי באמצעות הידיים ולהעביר מידע באמצעות חוויית מגע פשוטה.
Surface גם פועל עם חפצים שהונחו על המסך, מאפשר העברת מידע בין התקנים כמו טלפונים ניידים או מצלמות והתוצאה היא קידמה טכנולוגית ופריצת דרך בתחום זה, חוויית מחשוב חברתית מרגשת כמו שלא הכרנו בעבר.

אספר לכם בהרחבה כיצד נפגשתי עם המוצר המדהים הזה…

התקבלה החלטה לפתח ולהגביר את חוויית המולטימדיה של הנוער
הנופש כעת ב Coca-Cola Village בה נבחרתי להיות המדגים ושותף המשחק וההנאה במוצר זה עם נעריי ונערות כפר המוזיקה.

סרפייס

אז הגעתי, ואיתי השולחן, הרכבנו אותו בערך בחצי דקה וה-FUN החל.

בערך מחצית השנייה אחרי שהפעלתי את המשחק הראשון שמצא חן בעייני כבר התאספו סביבי בני הנוער שחשקו בחוויית הTouch – הניצבת לפניהם.

אין ספק, בפה אחד, שמדובר במוצר שמגדיר מחדש את פני הטכנולוגיה ונותן מבט עתידי עבור הבית או העסק בהם נהיה בזמנים הבאים.

שני המשחקים שמקומם בכבודם מונח הוא משחק החפרפרות, בו ישנם מס' בורות על המסך מהם חפרפרות מציצות ויש הצורך לפגוע בהם במהירות על מנת להשיג נק'.
אף על פי שמדובר במשחק לשני משתתפים האינטרקציה הפכה להיות בין 4 אנשים ואפילו שישה כאשר המטרה כבר הייתה להשיג את מס' הנק' היומי הרב ביותר.

Microsoft

יישום נוסף בו היה ניתן לשחק בין 1-7 שחקנים הוא משחק בו לכל משתמש ישנה דמות קטנה איתה הוא צריך לחוג סביב המסך ולהימנע מלהיפגע על ידי עצמים השטים להם ברחבי המסך כאשר המטרה היא שלפחות אחד מהמשתתפים ישרוד עד הסוף על מנת שכולם יעברו לשלב הבא.

מיקרוסופט

דבר נוסף אליו נגליתי בשהותי בכפר הנוער הוא תופעת ה"Like" שנשלפה ממיקומה הוירטואלי ועברה לעולם האמיתי.
בני נוער אשר אהבו את Microsoft Surface ונהנו מחויית השימוש בו העבירו צמיד אותו הם קיבלו כאשר נכנסו לכפר הנוער ובעת העברת צמיד זה ליד קופסת ה"LIKE" יופיע בקיר (Wall) הפייסבוק שלהם כי הם אהבו את התחנה בהם הם נמצאים.

כך נראית הקופסה:

Like

וכך נראה ה"LIKE":

Facebook

וכך נראה הנוער שאהב את השולחן:

CocaColaTouch

לסיכום,

היה יום מדהים! נהנתי רבות משימוש במוצר המיוחד והאטרקטיבי הזה ומקווה שבאמת נוכל למצוא אותו יום אחד כמוצר מן המניין בכל בית. הרי גם מחשב ביתי פעם היה ליחידי סגולה J

עד כאן,

אורי הוסיט

שולחן טאצ'

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *