ברוכים הנמצאים!

18 באפריל 2010


שלום לכולם,


שמי אורי הוסיט ואני מחליפה של מאיה שובל בניהול התמיכה המקוונת במיקרוסופט ישראל,


ראשית ברצוני להודות למאיה על פעילותה האדירה בשנים האחרונות בתפקיד אותו כעת אני ממלא.


קצת על עצמי, במשך תקופה של כשנה במרכז השירות והתמיכה הטכנית של Microsoft מילאתי תפקיד מאתגר ומעניין מאוד של תומך טכני עם נגיעה מעמיקה ומקצועית בשלל המוצרים היעילים אשר מסופקים ללקוחות: מערכת ההפעלה Windows, חבילת התוכנות למשרד Microsoft Office, מקלדות ועכברים, טיפולי PC Safety ושלל מוצרים מגוונים ומעניינים.


ובכן, רכשתי ידע רב בנושאים הטכניים ועכשיו הגיע הזמן להביא זאת לידי ביטוי בקבוצות הדיון, בבלוג התמיכה ובאתר התמיכה שלנו 🙂


לטובת מי שפחות מכיר חשוב לי לשתף אתכם על הפעילות שמתבצעת במקורות מידע אלו ומה תוכלו למצוא בהם:


אתר קבוצות הדיון הינו מקור ידע המאגד תשובות מקצועיות רבות לשאלות המשתמשים . המענה בו ניתן לרוב על ידי (MVPs (Most Valuable Professional – אנשים מוכשרים בקהילה הטכנולוגית ,בעלי ידע מעמיק בתחומים השונים והמגוונים. במקביל , פעילותה הענפה של קבוצת הדיון מורכבת ממשתמשים בעלי ידע אישי וניסיון טכנולוגי עשיר , המסייעים זה לזה ותורמים מן הידע הרב שלהם במתן טיפים,עצות ושימושים במערכות ובתוכנות השונות.


במידה ואכן בידכם הידע הנדרש וברצונכם לענות על שאלות למשתמשים המחפשים את תשובותיכם, הרי זה מבורך. וכמובן הרגישו חופשי לשאול ולהסתייע באנשים היקרים שעושים מלאכה אדירה בפלטפורמה זו.


בבלוג התמיכה שלנו תוכלו להתעדכן במדריכים אשר נכתבים ע"י התומכים הטכניים של מיקרוסופט בנושאים החדשים והחמים ביותר. כל המדריכים מפורטים בצורה מאוד ידידותית למשתמש ובשימוש נרחב של צילומי מסך על מנת לפשט את הדרך לפתרון התקלות ולהכרת המוצרים החדשים.


מאגר מידע נוסף הוא אתר התמיכה בו תוכלו למצוא את החדשות האחרונות מבית מיקרוסופט ישראל, מאמרים רשמיים לגבי מוצרים חדשים וותיקים, הצעות חדשות ומעניינות שיקלו על עבודתכם ביום-יום ובעיקר לסייע לכם המשתמשים ליהנות ממיטב היכולות של המוצרים אותם רכשתם.


באופן יומיומי אשתתף ואשתף אתכם, הקוראים, בכל נושאי התוכן המקוון העולים ביום יום כאן בבלוג קבוצות הדיון. וכמובן חשוב לי מאוד שתביעו את דעתכם והצעותיכם .


אני מזמין אתכם להיכנס ולהתעדכן בכל זמן.


אשמח לקבל תגובות ולענות על שאלותיכם ובעיקר לשמור איתכם על קשר,


לקראת חג העצמאות ה62 המתקרב אלינו ברצוני לאחל חג שמח לכל בית ישראל.


בברכה,


אורי הוסיט.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 תגובות

 1. אבי הוסיט19 באפריל 2010 ב 17:21

  בהצלחה אחי היקר והתותח

  הגב
 2. מיקי אבידן22 באפריל 2010 ב 19:48

   מעבר לברכות הרגילות להן אני מצטרף, בכל פה, – אבקש להעיר/להאיר ש: MVP = Most Valuable Professional

  ולא כפי  שנכתב: Most Valuable Person

   תודה מיכאל, הטעות תוקנה

  הגב