הצבה נבחרת – Exchange ומדליית כסף ליניב טוטשווילי!

24 במרץ 2008


image יניב טוטשווילי, שהיום קיבל מדליית כסף בפורום Exchange (להזכירכם, 100 תשובות מועילות = מדליית כסף) מוכיח כבר תקופה ארוכה שגם כשהעברית "שפה קשה" עדיין התשובות מקצועיות ומעולות.


imageיניב
ואריאל מרום (שכבר ציינתי את שניהם בעבר, תותחים אמיתיים) סייעו באופן טלפוני, בזמן הפרטי ומתוך רצון אמיתי לעזור לאחד משואלי הפורום שנקלע לבעיה עם הגדרות אבטחה על ה- Mailbox Store וכתוצאה מכך כל המשתמשים בארגון לא יכולים להכנס לתיבות, לשלוח מיילים או לקבל.


 


אריאל מרום ועונה נוסף בשם "א.ב." מנסים לעזור, אך כשנראה שהבעיה מסובכת ודחופה מדי יניב מציע ליצור קשר ישירות עם השואל ולעזור לו טלפונית. לאחר פתרון הבעיה יניב חוזר ומציין על גבי הפורום את הפתרון לבעיה, על מנת שגם בעתיד ניתן יהיה למצוא את הפתרון לתקלות דומות.הבעיה נפתרה על ידי הוספה בREGEDIT את המפתח הבא:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Exchange\EXAdmin
On the Edit menu, click Add Value, and then add imagethe following registry value:
Value Name: ShowSecurityPage
Data Type: REG_DWORD
Radix: Binary
Value: 1
ואחרי זה הוא הוסיף את לשונית האבטחה אפשרנו את everyone ונתנו לו הרשאות. אחרי זה יצרנו MAILBOX STORE חדש, שייכנו את הDAT ובצענו RECONNECT למשתמשים


 


אגב, ליניב יש אתר אישי מעולה שהוא מעלה אליו מספר רב של מאמרים טכניים בנושאי IT. כדאי להציץ ולהכיר: http://www.yshvili.com/

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובה אחת