סיכום אירוע: בוקר של Cross platform development

11 בפברואר 2015

תגיות: ,
אין תגובות

תחום ה-Cross platform development  נהיה יותר ויותר בכותרות בשנה האחרונה, הרבה חברות רוצות לקצר את זמן ההגעה לשוק, כמו כן לחסוך בצוותי פיתוח ולהחזיק רק צוות אחד אשר מפתח code base  אחד לכל הפלטפורמות.

יש כמה וכמה פתרונות אשר קיימים בשוק, ביניהם Xamarin  שהוא פיתרון מבוסס C# המספק חוויה שהיא Native,  וכלים היברידים כמו apache cordova  שעליו מבוסס  phone gap.

קיימנו היום אירוע בוקר עם איברהים   Ibrahim  Kivanc   שהוא technical evangelist  ב-MEA HQ , מומחה ב- Cross platform development, וב-universal app  כמו גם xbox .

האירוע היה מיועד לכל המפתחים בין אם הם מחברות גדולות או קטנות , והוצגו בו מצגות על universal app  ב-windows  ופיתוח cross platform  אשר כלל demo  של xamarin  תוך שימוש ב-azure mobile services על אנדרואיד ועל windows phone , וגם demo   של Apache Cordova וכמובן גם demo   של Universal app על Windows.

הגיעו 50 מפתחים אשר חלקם כבר מפתחים בטכנולוגיות הללו וחלקם בשלבים התחלתיים, כל המפתחים התעניינו ושאלו שאלות רבות על הנושאים – והודו לאיברהים על הרצאה מרתקת.

כמה תמונות מהאירוע:

clip_image001

clip_image001[4]

clip_image001[6]

Noa Frankoהפוסט נכתב על ידי נועה פרנקו-אוחנה,  Technical Evangelist של מיקרוסופט ישראל בנושא אפליקציות Windows Phone ו- Windows Store.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *