בואו לסדנה מעשית וייחודית בנושא Automation Testing

14 בינואר 2015

תגיות: , ,
אין תגובות

חברת CodeValue ומיקרוסופט מזמינות אותך לסדנא מעשית ייחודית, במסגרתה תינתן לך הזדמנות להתנסות בפועל בתהליך של בדיקות אוטומטיות בדרך לתהליך DevOps איכותי.

בדיקות אוטומטיות הן מרכיב מרכזי בפעילותו של כל גוף תוכנה השואף להגיע לתהליך DevOps אג'ילי ואיכותי. הבדיקות האוטומטיות מאפשרות לנו לשחרר גרסאות של המוצר או השירות שלנו במהירות ותוך רמה גבוהה של ביטחון לגבי איכות הקוד. בפועל, מרבית הארגונים מתקשים לבצע את קפיצת המדרגה הנדרשת במעבר מבדיקות ידניות אל העולם של בדיקות אוטומטיות.

מטרת הסדנאלהקנות למשתתפים כלים פרקטיים, מתודולוגיים וטכנולוגיים להגדרת מערך בדיקות אוטומטיות המתאים לצרכים של הארגון שלהם והתאמתם לצרכים הייחודיים של כל ארגון וארגון.

למי מיועדת לסדנא? חברה המעוניינת להשתתף בסדנא תוכל לשלוח צוות של שני אנשים. ההמלצה היא שהצוות יהיה מורכב ממנהל הפיתוח ומנהל הQA של החברה.

כל שנדרש מכם הוא להגיע עם המחשבים הניידים שלכם עליהם מותקן Visual Studio ultimate & MSDN + MTM (ניתן להוריד בחינם גרסת Trial) ועם רצון ללמוד !

מועד הסדנא: יום ג' 24 בפברואר, 2015, 08:30-17:30

מיקום: משרדי מיקרוסופט רעננה, הפנינה 2

**מספר המקומות בסדנא מצומצם. אישור הגעה לסדנא ישלח בסמוך למועד הסדנא. אישור הרשמה אינו מהווה אישור הגעה .

להרשמה הקליקו כאן.

מה בתוכנית

0830-0900

התכנסות ורישום.

0900-1000

תפקיד גוף האוטומציה בארגון התוכנה ד"ר דרור צרניק – Senior ALM & DevOps expert

לאנשי הבדיקות האוטומטיות חשיבות עצומה בתהליך בניית הערך של ארגון התוכנה האג'ילי. הם אלו שאחראים לייצר כיסוי של הקוד בבדיקות תוכנה כך שבקלות רבה ובזמן מינימאלי ניתן יהיה לאבחן האם הגרסה הנוכחית תקינה וראויה לעבור לשלב הבא בשרשרת הפיתוח, או אפילו לאשר שחרור גרסה ללקוח. בהרצאת הפתיחה של המעבדה נבין כיצד קובעים יעדים לגוף האוטומציה, איך מודדים את ההצלחה שלו לעומת ההשקעה הנדרשת לבנייה ולתחזוקה. נראה כיצד מתממשקים אנשי האוטומציה עם מחלקות הפיתוח, המוצר והמכירות במחזור החיים האג'ילי וכן איך מתמודדים עם השינויים התכופים והדרישות המשתנות של עולם הפיתוח כפי שמשתקפים באוטומציה – ועדיין מצליחים לייצר אוטומציה יציבה וברת קיימא.
ההרצאה כוללת הצגה של case – studies פוזיטיביים ונגטיביים בחברות תוכנה ותוכנה וחומרה

1000-1130

למה רוב גופי האוטומציה נכשלים – ואיך לעשות את זה נכון?סטאס שטיינבוק – ראש תחום אוטומציה CodeValue

הנתונים היבשים מראים שרוב ההשקעות בבניית גוף אוטומציה אינן נושאות פרי ואינן משיגות את מטרתן. בהרצאה זו יוצג מודל עבודה מתודולוגי המבוסס על סט של איזונים ובקרות הבאים לידי ביטוי בפירמידה של בדיקות אוטומטיות. המודל יסייע לנו לנתח את הטעויות הנפוצות בתכנון פעילות אוטומציה, נלמד לעבוד עם סט של מדדים שיאפשרו לנו לדעת האם מערך האוטומציה שלנו אפקטיבי ובנוי נכון וכיצד לזהות ולתקן את הכשלים שקיימים אצלנו כיום כדי לייצר ארכיטקטורת אוטומציה נכונה וברת קיימא. את המדדים, תכניות העבודה והתוצרים נציג בדמו בתוך סביבת Microsoft Test Management (MTM)

1130-1145

הפסקה.

1145-1300

תרגול מעבדה מס' 1 – ניתוח המצב הקיים בארגונך

הצוות של כל אחת מהחברות המשתתפות ינתח, לפי המודל שנלמד בהרצאה הקודמת, את מצב האוטומציה הנוכחי בארגון ממנו הוא מגיע ולפי הצורך ייצר ארכיטקטורה חדשה וחלופית המבוססת על המתודולוגיה שנלמדה.

1300-1400

הפסקת צהריים.

1400-1500

הצגת וניתוח תוצרים של תרגיל מס' 1 – הצוותים יתחלקו לקבוצות עבודה. בכל קבוצה ישתתפו נציגים של שתי חברות + מנטור אוטומציה מטעם CodeValue

1500-1700

תרגול מעבדה מס' 2 – תרגול טכנולוגי – כל צוות יבחר שכבה אחת מתוך פירמידת הבדיקות בארגון שלו ויממש, בעזרת מנטור של CodeValue, כתיבה נכונה של בדיקות לשכבה זאת.

1700-1730

מפגש סיכום הסדנא – תובנות עיקריות ומסקנות חשובות מהעבודה במהלך היום וכן הצגת נקודות עיקריות שעלו מתהליך העבודה עם הצוותים השונים.

להרשמה הקליקו כאן.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *