סיכום Retail Tech Workshop – סדנה לחברות בתחום ה Retail

31 בדצמבר 2014

תגיות:
אין תגובות

 

חודש שעבר קיימנו סדנה לחברות פיתוח בתחום הרפואה והבריאות, במסגרת סידרת סדנאות המיועדות לחברות תכנה בתחומי תעשיה בהם מיקרוסופט מתמקדת, בהן – קמעונאות וצריכה, יצור, רפואה וממשל.

החודש ב- 28 בדצמבר קיימנו במיקרוסופט רעננה את VIPP Retail Workshop, סדנה בת יום המיועדת לחברות פיתוח תכנה בתחום ה Retail, הכולל בתוכו פתרונות לתחום הקמעונאות, Online Shopping ועוד. בסדנה הוצגו מגוון טכנולוגיות מיקרוסופט והשימושים שלהם בהקשר לתחום ה Retail – פתרונות הענן, פיתוח אפליקציות Win8 ועוד.

המשתתפים בסדנה כללו מפתחים, מנהלי פיתוח ומובילים עיסקיים ממגוון חברות סטארטאפ וחברות וותיקות המעונינות להעביר את הפיתוח שלהן לטכנולוגיות חדשות שמיקרוסופט מציעה.

היום נפתח בהרצאה מאת יפעת גרינבלט-ינאי, שסקרה את החידושים וההתפתחויות של מיקרוסופט במגוון הפלטפורמות וכלי הפיתוח, ולאחר מכן הציגה את שפע התכניות שמיקרוסופט מציעה לטארטפים וחברות פיתוח המשתמשות בטכנולוגיות שלנו.  

נעה פרנקו אוחנה הציגה את יכולות Windows 8.1 בפיתוח ומודרניזציה של אפליקציות וסקרה את Xamarin ככלי ל Mobile Development Cross Platform.

נאוה ויסמן לוי סיפקה הצצה קטנה לעולם הרחב והעשיר של Azure – ממכונות וירטואליות עד ל HDInsight.

תודה לכל המשתתפים והמרצים שלקחו חלק באירוע.

סדנה זו היא חלק מסידרה של סדנאות המיועדות לחברות תכנה בתחומי תעשיה בהם מיקרוסופט מתמקדת, בהן – קמעונאות וצריכה, יצור, רפואה וממשל.  השארו מעודכנים בבלוג שלנו לשמוע על הסדנאות הבאות בסדרה!

 

WP_20141228_001

WP_20141228_004

WP_20141228_003

WP_20141228_002

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *