סיכום Healthcare Workshop: סדנה לחברות פיתוח בתחום הרפואה והבריאות

13 בדצמבר 2014

תגיות:
תגובה אחת

ב 12 בנובמבר קיימנו במיקרוסופט רעננה את VIPP Healthcare Workshop, סדנה בת יום המיועדת לחברות פיתוח תכנה בתחום הרפואה, הכולל בתוכו פתרונות לבתי חולים ומרפאות, רופאים, חולים, רווחת חיים ועוד. בסדנה הוצגו מגוון טכנולוגיות מיקרוסופט והשימושים שלהם בהקשר לתחום ה Healthcare – פתרונות הענן וה Big Data של מיקרוסופט מהווים פלטפורמה מצוינת לעולם הפיתוח לתחום הרפואה ההולך וגדל, ואיתו גם כמות המידע הנאגרת ומגוון האפשרויות העצום שמתגלה איתה.

המשתתפים בסדנה כללו מפתחים, מנהלי פיתוח ומובילים עסקיים ממגוון חברות סטארטאפ וחברות וותיקות המעונינות להעביר את הפיתוח שלהן לטכנולוגיות חדשות שמיקרוסופט מציעה.

היום נפתח בהרצאת Keynote של אדיר רון, מנהל תחום חדשנות ואסטרטגיה, שסקר את החידושים וההתפתחויות של מיקרוסופט במגוון הפלטפורמות וכלי הפיתוח, בהקשר לתחום ה Healthcare במיוחד, וכמובן כלל הצגה של Microsoft Band, צמיד היד החכם של מיקרוסופט, עם למעלה מ-10 חיישנים שונים. המידע שהצמיד מספק נע בין מעקב אחר בריאות, פעילויות ספורטיביות, הודעות, תזכורות, רשתות חברתיות, קורטנה וכמובן אפליקציות.

 נעה פרנקו אוחנה הציגה את יכולות Windows 8.1 בפיתוח ומודרניזציה של אפליקציות וסקרה את Xamarin ככלי ל Mobile Development Cross Platform.

שמוליק גולדשטיין ונאוה ויסמן לוי סיפקו הצצה קטנה לעולם הרחב והעשיר של Azure. טל שריד סקר את Office365 ורועי פסטרנק הדגים את יכולות ה Power BI.

תודה לכל המשתתפים והמרצים שלקחו חלק באירוע.

סדנה זו היתה הראשונה בסידרה של סדנאות המיועדות לחברות תכנה בתחומי תעשיה בהם מיקרוסופט מתמקדת, בהן – קמעונאות וצריכה, יצור, רפואה וממשל.

1

2

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובה אחת

  1. יעקב פדן14 בדצמבר 2014 ב 16:16

    אשמח להשתתף במועד הבא .
    חבל שלא עודכנתי על כינוס זה בזמן

    הגב