כלים חדשים למפתחים מתחילים ב- Windows Phone!

8 באוגוסט 2013

תגובה אחת

WPשמענו מהרבה מפתחים פוטנציאלים של Windows Phone שלעתים יש להם הרבה רעיונות אבל לא תמיד את כישורי התכנות הנדרשים או את הזמן לייצר אפליקציה בכלי הפיתוח הרגילים: לפעמים מדובר במפתח מתחיל שמעוניין להתנסות בפיתוח אפליקציה קטנה ופשוטה. לפעמים מדובר במפתח מתקדם שלפני שהוא משקיע זמן פיתוח רוצה לבדוק את הקונספט.

אז הקשבנו לכם, ואנו גאים היום להציג לכם כלי פיתוח חדש, Windows Phone App Studio, שיעזור לכם לפתח אפליקציה מבלי לכתוב קוד.

Windows Phone App Studio הוא אפליקציית ווב חינמית המאפשר לכם בלי שורת קוד אחת להפיח חיים ברעיון שלכם ולייצר אפליקצית Windows Phone באמצעות קסטומיזציה של תבניות עיצוב פונקציונליות שהסטודיו מספק לכם.

 

איך מתחילים?

להתחיל זה פשוט: אתם צריכים ליצור Microsoft Account, לבחור את ה- Template הרצוי ופשוט להוסיף תוכן. הסטודיו יעשה את כל השאר.

כאשר האפליקציה שלכם מוכנה, אתם יכולים להוריד אותה ל- Windows Phone שלכם, או להעלות אותה ל- Windows Phone Store ולחלוק אותה עם כל שאר המשתמשים בעולם.

image

לוידאו הסבר על הכלי.

אנחנו ממליצים לכם לבחון את האפליקציה קודם כל על המכשיר שלכם לפני שאתם מפרסמים אותה בחנות.

 

מהיום כל מפתח יכול לפתוח את הטלפון שלו לפיתוח!

מהיום אנחנו גם מקלים את התנאים ומאפשרים לכל מפתח לבצע unlock למכשיר Windows Phone שלו ולהתקין בו 2 אפליקציות שהוא פיתח. כמובן שעל מנת להעלות את האפליקציה לחנות תצטרכו לרכוש חשבון מפתח.

עבור registered developers שרכשו חשבון מפתח (מהרו למבצע ב-19.90$ לשנה עד סוף אוגוסט 2013!) – אתם יכולים לפתוח עד 3 מכשירים לפיתוח ובכל מכשיר לבצע העלאה של 10 אפליקציות.

 

 

יש לכם שאלות בנושא פיתוח ל- Windows Phone? כנסו לפורום שלנו בעברית.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובה אחת

  1. שמואל12 באוגוסט 2013 ב 5:10

    רק שימו לב שהוא דורש קוד הזמנה

    Thanks for your interest in Windows Phone App Studio beta. Please insert your invitation code or request one at studio@microsoft.com. We will get back to you shortly with one!

    הגב