גרסת Visual Studio 2013 Preview שוחררה להורדה

29 ביוני 2013

2 תגובות

Visual Studio 2012 Bigכבר הספקתם בוודאי לשמוע שבסוף השבוע האחרון בכנס Build 2013 שנערך בסן פרנסיסקו, כנס מפתחי מיקרוסופט הגדול בעולם,  הוכרזה הגרסה הבאה של Visual Studio 2013 בגרסת Preview, לצד הכרזות משמעותיות נוספות כמו  Windows 8.1 בגרסת Preview וגם Internet Explorer 11 בגרסת Preview.

לגרסה החדשה המון שיפורים בתחום ה-ALM וה- DevOps ויכולות חדשות כגון תמיכה משופרת ב- Git, ניהול פורטפוליו בשיטת Agile, בדיקות עומסים מבוססות ענן, חדר צוות עם אינטגרציה ל- TFS ועוד.

בפוסט זה אציג רק חלק מן היכולות החדשות בהתמקדות על היכולות שהלהיבו אותי.  לרשימת חידושים יותר מפורטת קראו את הפוסט של סומה ואת הפוסט של בריאן הארי.

בהזדמנות זאת ראוי לציין ששוחרר גם העדכון השלישי ל- Visual Studio 2012 שזמין להורדה מכאן. התקינו אותו אם אתם רוצים לעבור בין פרוייקטים של VS 2012 ו- VS 2013 ואם אתם רוצים להריץ VS 2012 על Windows 8.1.

 

הורידו עכשיו את גרסת Visual Studio 2013 בגרסת Preview!

 

 

NET 4.5.1

בגרסה החדשה כבר נכלל עדכון לספריית הדוטנט (עדכון שאגב נכלל ב- Windows 8.1) שניתן להוריד אותו בנפרד לכל גרסאות קודמות כגון Windows 7 ו- Windows 8. העדכון מתמקד בפרודקטיביות משופרת למפתחים ושיפור בביצועים. בין היתר נוכל למצוא יכולות כגון יכולת מעבר בין 32bit ל-64bit באמצע הדיבוג, יכולת מעקב בקלות אחרי קריאות אסינכרוניות ב-call stack ועוד שיפורים רבים וטובים.

 

כלי ניהול צריכת החשמל

הרבה מהשיפורים כאמור הם ביכולות הדיבאגינג ומעקב אחרי ביצועים. יש אפילו יכולת חדשה ומלהיבה אשר מאפשרת מעקב אחר צריכת החשמל של האפליקציה שנקרא Energy Consumption tool. חשוב במיוחד כאשר מפתחים אפליקציות לטאבלטים ומובייל.

כלי ניתוח דליפות זכרון

הרבה פעמים מפתחים רוצים לנתח את הזכרון של האפליקציה שרצה בסביבת הייצור ולחקור למשל דליפות זכרון. VS 2013 כולל יכולת ניתוח של managed heaps כמו קבצי .dmp שמאפשרים לחקור אובייקטים של .net שקיימים ב- process או להשוות 2 קבצי dump של זכרון מאותה אפליקציה:

לקריאה נוספת בנושא:

שמירת הגדרות Visual Studio 2013 בענן

באמצעות שירותי ענן כמו Mobile Services אתם יכולים ליצור בקלות אפליקציות שמחוברות לענן, connected applications. ובכן VS 2013 הוא כלי שבעצמו משתמש ביכולות אלו – מעתה לאחר הזדהות, תוכלו “לנדוד” עם כל ההגדרות שלכם למחשב אחר. כל מי שעבר מכונת פיתוח יודע כמה זה נחמד יהיה להתקין VS 2013, להזדהות, ולקבל אוטומטית את כל ההגדרות שאנו רגילים לעבוד איתן. חסכון אמיתי בזמן!

 

לפתח בקלות אפליקציות מחוברות לענן עם Azure Mobile Services

כמו כן יותר קל היום לפתח באמצעות VS 2013 גם אפליקציות מחוברות לענן. באמצעות ה- Server Explorer תוכלו ליצור ישירות Mobile Services.

למידע נוסף:

 

סיכום

Visual Studio 2013 מכיל שיפורים רבים בעיקר בנושא פרודקטיביות, ALM ויכולות דיבאגינג. לרשימת חידושים יותר מפורטת קראו את הפוסט של סומה ואת הפוסט של בריאן הארי.

הורידו את הכלי בגרסת Preview וצפו בסרטונים מכנס Build שהתקיימים השבוע ומכיל הרבה סשנים מעניינים בנושא!

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 תגובות

  1. TaylorMade R1 Driver12 באוגוסט 2013 ב 19:07

    Throughout the years they have sung for funerals, weddings, church services, community activities. Always, people were blessed by his beautiful tenor voice. Randy have also been very involved in community affairs.

    הגב
  2. Ping G25 irons29 באוגוסט 2013 ב 14:29

    Dead Rising plays somewhat just like a 3D beat’emup in an open, nonlinear environment you can go anywhere and do just about anything immediately in the game. Frank can walk, run, jump, pull himself standing on ledges and most importantly, get and employ objects. There are many many objects within the mall, and the majority of them works extremely well in a single way or any other.

    הגב