עדכון חדש באוויר: Windows Azure SDK 2.0 for .NET

1 במאי 2013

אין תגובות

WinAzure_rgb_Blk_Mאתמול שחררו עדכון גרסה חדש ל- Windows Azure SDK for .NET 2.0, עדכון המאפשר לכם לפתח אפליקציות ושירותי ענן בצורה טובה וקלה יותר, היישר מתוך Visual Studio.

העדכון כולל תמיכה משופרת ב- Web Sites, Cloud Services diagnostics, Storage client , Service bus וכולל תמיכה משופרת של Visual Studio 2012 בהתממשקות מול שירותי Azure.

 

להורדה והתקנה של Windows Azure SDK for .NET 2.0

 

מה חדש בבנושא Azure Web Sites?

Visual Studio Server Explorer כעת תומך ב- Azure web sites. אתם יכולים לצפות ברשימת האתרים שלכם בענן ישירות מתוך VS. זה גם אומר שיותר קל לכם כעת לבצע publish לאתר אינטרנט בענן.

מה חדש בנושא Diagnostics?

כבר מזה כמה גרסאות VS תומך בדיאגנוסטיקה. בעדכון זה שיפרנו עוד יותר את התמיכה וכעת תוכלו לקנפג הגדרות דיאגנוסטיקה של שירותי הענן שלכם ישירות מתוך ה- Server Explorer של Visual Studio.

מה חדש בנושא Cloud Services?

מעתה תוכלו לבצע דפלוי של שירות הענן שלכם ישירות למכונות הוירטואליות החדשות עם הזכרון המורחב – A6, A7. לפרטים נוספים על גדלים של מכונות וירטואליות כאן.

מה חדש בנושא Visual Studios Tables Explorer?

כעת ישירות מתוך VS אתם יכולים למחוק, לערוך ולבצע פעולות שונות על טבלאות בענן מתוך ה- Server Explorer. זה חוסך זמן ומאפשר לכם להשתמש רק ב- Visual Studio  כדי לבנות אפליקציות ענן שמשתמשות בטבלאות.

מה חדש בתחום Service Bus client library?

הוספנו יכולות חדשות כולל דפדוף בהודעות, Message pump programming moderl ומחיקה אוטומטית ל- idle messaging entities.

מה חדש בנושא Powershell?

הוספנו תמיכה בהמון פקודות עבור כל שירותי הענן על מנת לאפשר לכם לבצע אוטומציה של משימות בצורה קלה וטובה יותר. אתם יכולים למצוא את כל השינויים כאן.

 

שאלות נוספות בנושא פיתוח אפליקציות בסביבת Windows Azure?
כנסו לפורום שלנו בעברית!

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *