ברכות ל- MVP’s בתחום הפיתוח לרבעון אפריל 2013

8 באפריל 2013

תגיות: ,
תגובה אחת

MVP_V_FullColorבכל רבעון מיקרוסופטי אנו מכריזים על ה- MVP’s החדשים, אותם מקצוענים אשר לא רק עושים חיל בעבודתם אלא גם מהווים גורם משפיע ומוביל בקהילת המפתחים המקומית.

 

אודות תוכנית ה- MVP

כל רבעון פיסקלי (יולי, אוקטובר, ינואר, אפריל) מספר מצומצם של מובילי קהילה אשר היו מועמדים לתואר מקבלים את פרס ה- MVP עבור תרומתם בשנה החולפת לקהילה הטכנית של מיקרוסופט. כל MVP צריך לעבור תהליך מועמדות או nomination process, כאשר הבקשה למועמדות יכולה להגיע מכל אחד. קבלה למועמדות ל- MVP כמובן אינה מבטיחה את קבלת ה- MVP. על מנת לקבל את הפרס, נדרשת עמידה בתהליך סינון קפדני. אם אתם רוצים לדעת את כל הפרטים על התוכנית, אתם מוזמנים לקרוא את הפוסט שכתבנו בנושא.

 

MVP’s קיימים שהוענק להם פרס לשנה נוספת

ברבעון זה אין לנו אומנםן MVP חדשים שהצטרפו לתוכנית היוקרתית אבל יש לא מעט MVP’s קיימים שקיבלו פעם נוספת את הפרס: הצטרפו בברכות ואיחולים לכל ה- MVP’s אשר תורמים בצורה עקבית ומתמשכת לקהילת המפתחים בישראל ולכן ראינו לנכון להוקיר אותם ולהעניק להם את ה- MVP לשנה נוספת:

 • שי פרידמן – בתחום Visual #C 
 • שי רייטן – בתחום Visual Studio ALM
 • פבל יוסיפוביץ’ – בתחום Visual #C
 • סשה גולדשטיין – בתחום Visual #C
 • ארז קלר – בתחום Visual #C
 • אייל ורדי – בתחום Visual #C

 

ברכות ואיחולים!

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובה אחת

 1. Casquette Wati B Pas Cher23 במאי 2013 ב 3:49

  Preceptor‘w not test so hard, the perfect situations are provided in the event you a minimum of assume those to. [url=http://watib.grosmagasin.com/]Casquette Wati B Pas Cher[/url] Casquette Wati B Pas Cher

  הגב