דפדפן Windows 8 RT IE10 יתמוך מעתה ב- Flash

14 במרץ 2013

תגיות: , , ,
אין תגובות

WinRT_Cyan_S_rgbלפני מספר ימים דפדפן IE10 בגרסת Windows 8 RT יאפשר הרצת Flash כברירת המחדל. עד היום נחסמה הרצת ה- Flash בדפדפן זה למעט אתרים שהופיעו ברשימת הרשאות מיוחדת.

לאחר בדיקה שביצענו בחודשים האחרונים ראינו שרוב האתרים המריצים פלאש כעת מותאמים לחווית השימוש אליה כיוונו. האתרים המעטים אשר לא נאפשר הרצת פלאש יהיו אתרים אשר אינם תומכים כנדרש במגע, ביצועים וצריכת חשמל נמוכה או אתרים אשר מסתמכים על פלאגינים נוספים.

אנו מאמינים שאתרים שפשוט יעבדו כמו שצריך ב- IE10 ישפרו את חווית השימוש לצרכנים, לעסקים ולמפתחים. עם זאת, חלק ממכם צריך להשתמש באתרים שעדיין לא עברו ל- HTML5 ולכן ביצענו שינוי זה. אנו עובדים על הנושא מול חברת Adobe על מנת לספק גרסת נגן Flash מספקת מבחינת ביצועים

העדכון יהיה זמין מתוך Windows Update.

 

פיתוח Flash מותאם ל- Windows RT

למפתחים אשר מעוניינים לפתח תוכן Flash לאתרים שלהם יכולים להציץ במסמך הזה המפרט את הדרישות הטכניות הדרושות לאתר על מנת שלא יופיע ברשימת האתרים החסומים (CV List). המסמך מפרט גם מה לעשות במקרה והאתר שלכם נכנס לרשימת ה- CV וכן Best Practices בנוגע לאתרים המותאמים למגע, ביצועים וכו’.

 

כלי מומלץ לבדיקת תאימות האתר שלכם –  Modern.IE

אנו ממליצים לכם על הכלי המצוין המאפשר לכם לבדוק את האתר שלכם והאם הוא תואם לסטנדרטים לפיתוח מודרני לווב. הכלי מעתה גם יוכל לבדוק האם האתר שלכם הוא בפוטנציאל להכנס לרשימת החסומים (CV) או לא.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *