ירידת מחירים משמעותית לשירותי Windows Azure Storage!

9 בדצמבר 2012

תגובה אחת

azureאנו שמחים להודיע שהח מתאריך ה- 12.12.12 נבצע ירידת מחירים משמעותית מחירי האיחסון על גבי הענן המיקרוסופטי, ירידת מחירים של עד 28% שמשאירה את האיחסון בענן המיקרוסופטי תחרותי ונגיש לכולם.

הירידה תכנס לתוקף החל מה- 12/12/2012 והיא מצטרפת לירידת המחירים של 12% שביצענו במרץ האחרון.

ירידת המחירים היא רק חלק מהסיפור – הוספנו גם ערך מוסף ללקוחות האיחסון שלנו בעוד מספר דרכים: שירות ה- Geo Redundant  Storage שלנו ממשיך להוביל בתעשייה עם יותר מ- 400 מייל המפרידים בין רפליקות נתונים. לאחרונה גם הכרזנו על שיפור מערך ה- Flat Network בכל ה- data centers שלנו על מנת לשפר בצורה משמעותית את החיבוריות ורוחב הפס של לקוחות האיחסון שלנו.

המחויבות המתמשכת שלנו לשפר את היכולות תוך כדי הורדת מחירים מתאפשרת הודות לגידול המתמשך שאנו רואים בשימוש בענן Azure. יש לנו מעל 4 טריליון אובייקטים מאוחסנים אצלנו וממוצע של 270,000 בקשות גישה בשנייה. מרשים לא?..

לחשבונות Windows Azure storage יש Geo-Replication בברירת המחדל, על מנת להבטיח דורביליות גבוהה. לקוחות יכולים לכבות את הפונקציונליות הזאת ולהשתמש במה שאנו קוראים Locally Redundent Stoarge, במחיר זול יתר. אתם יכולים לקרוא עוד על Geo Redundent ו- Locally redundant כאן.

בטבלה למטה תוכלו למצוא את מחירים החדשים (המחירים הם per GB per month)

יש לכם שאלות נוספות בנושא Windows Azure? הכנסו לפורום שלנו בעברית!

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובה אחת

  1. Julia21 בינואר 2013 ב 22:06

    perfectly.
    It informational resource, I'll bookmark it and visit it again!

    הגב