שימוש נכון בתגיות באתר הבית המחודש של הבלוגיה

18 ביולי 2012

תגיות: , ,
אין תגובות

imageשמחנו לראות את כל הבלוגרים שלנו אתמול במפגש הרבעוני וכמובן להשיק את העיצוב החדש של אתר הבלוגיה. תודה לכל מי שהגיע! בדף הבית החדש אתם יכולים לראות שמוצגים פוסטים אחרונים וישנה חלוקה לתגיות. פוסט זה מיועד לכל הבלוגרים שלנו ומטרתו להסביר כיצד להשתמש בתגיות הנכונות על מנת שגם הפוסט שלכם יוצג בדף הבית.

אם נסתכל בעמוד הבית, נוכל  לראות שישנה חלוקה לשלושת הסגמנטים בהם פעילים הבלוגרים שלנו: קהילת ה- IT, קהילת הפיתוח וקהילת הטכנולוגיה.

image

על מנת להכלל בסגמנט הנכון, עליכם לתת לפוסט שלכם את התגית המתאימה:

 •  ITPRO לקהילת ה- IT
 • DEV לקהילת הפיתוח
 • TECH לקהילת הטכנולוגיה

שימו לב שבלחיצה על אחת אחת מן הכותרות הירוקות, תוכלו לקבל את כל הפוסטים עם אותה תגית. למשל, את כל הפוסטים השייכים לקהילת הפיתוח (כל הפוסטים עם תגית ה- DEV).

בנוסף, שימו לב שמתחת לכותרות הירוקות ישנן עוד מספר כותרות אפורות המכילות תגיות של הנושאים המרכזיים באותו סגמנט. למשל, תחת “קהילת הפיתוח” נוכל לראות וללחוץ על תגית Cloud או תגית Windows, ולקבל את כל הפוסטים שתויגו בתגיות אלו.

image

 

איך להוסיף תגיות לפוסט שלכם

ההנחה היא, שאתם כותבים את הפוסט שלכם באמצעות Windows Live Writer. לאחר שתפתחו את הכלי, תוכלו בקלות לבחור באיזה תגיות לתייג את הפוסט שלכם על ידי לחיצה על החלון Set Categories:

image

 

הקפידו כמובן לבחור אחת או יותר מן התגיות הרלוונטיות לנושא הפוסט ולסגמנט הקהילתי בו אתם פעילים. כמובן שבנוסף אתם יכולים לבחור תגיות נוספות.

 • קהילת ה- IT:
  התגיות SQL Server, Exchange, Windows, SharePoint
 • קהילת הפיתוח:
  התגיות Cloud, Windows, Windows Phone, Visual Studio
 • קהילת הטכנולוגיה:
  התגיות Windows, Office, אינטרנט, גאדג’טים

אגב למי ששם לב, פוסט זה מתוייג בכל שלושת הסגמנטים: DEV, ITPRO, TECH כיוון שרציתי שיופיע אצל כולם במיוחד. בדר”כ הפוסט שלכם יהיה מתוייג רק תחת סגמנט אחד בלבד – IT, פיתוח או טכנולוגיה.

כתיבה נעימה.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *