עדכון מכנס WPC בקנדה: פרטים נוספים על WIndows 8 נחשפים

10 ביולי 2012

תגיות: , ,
אין תגובות

win8_logoאתמול בכנס שותפי מיקרוסופט הגדול בעולם אשר נערך בטורונטו, נחשפו פרטים חדשים לגבי מועדי ההשקה לגרסאות הסופיות של חלונות 8, חדשות מלהיבות שרצינו לחלוק עמכם.

בפעם הראשונה, נחפשו פרטים לגבי זמני ההשקה של מערכת ההפעלה החדשה לציבור הרחב. תמי רלר, בכירה במיקרוסופט אשר אחראית על השיווק והפיננסים של מערכת ההפעלה, אישרה שחלונות 8 תשוחרר בגרסת ה- Release To Manufacturing או בקיצור RTM, בשבוע הראשון של אוגוסט 2012, עוד פחות מחודש.

תמי גם הודיעה שבאוגוסט הקרוב גם תפתח פלטפורמת ה- Commerce ל- Windows Store ומפתחי האפליקציות שהעלו אפליקציות לחנות יוכלו כבר להתחיל להרוויח כסף. כמובן שבינתיים, כל האפליקציות הנמצאת בחנות עדיין חופשיות להורדה. פרטים נוספים ייחשפו בקרוב בבלוג ה- Windows Store למפתחים.

בנוסף תמי חשפה שחלונות 8 תשוחרר בגרסה הסופית לציבור (גרסת General Availability או בקיצור GA) עד סוף אוקטובר! זה אומר שעד סוף אוקטובר יהיו זמינים גם מחשבים ומכשירי WIndows RT המותאמים ל- Windows 8. אנו מזכירים לכם שגם אם יש לכם מחשב המותאם להרצת WIndows 7, מערכת ההפעלה החדשה תוכל לרוץ גם עליו ללא קושי, כיוון שדרישות המערכת שלה אינן גבוהות יותר.

WIndows 8 תשוחרר לציבור הרחב עד לסוף אוקטובר 2012, תהיה זמינה לרכישה ב- 231 שווקים ברחבי העולם ותתמוך ב- 109 שפות שונות!

עוד נתון מעניין ששוחרר מהוועידה הוא לגבי WIndows 7 – עד היום נמכרו כ- 630 מיליון רשיונות שימוש ובארגוני ה- Enterprise כמחצית מהמחשבים מריצים Windows 7. בוועידה נחשפו גם המחירים לשדרוג בארה”ב – 39.99$ לשדרוג מאחת הגרסאות הקודמות של Windows לגרסה החדשה אם השדרוג אונליין. אם תעדיפו לקנות את השדרוג בחנות באריזה, המחיר יהיה 69.99$. בארץ כמובן שהמחיר יהיה דומה, לאחר ההתאמה למטבע המקומי.

אנו ממליצים לכם לראות סרטונים מהוועידה וכמובן:

הורידו את Windows 8 ללא עלות, בגרסת Release Previerw

אם יש לכם שאלות נוספות לגבי נושאי פיתוח לחלונות 8, הכנסו לפורם העברי המוקדש כולו לנושא!

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *