האתר הרשמי של Windows Kinect באוויר, ביחד עם Kinect SDK Beta 2

6 בנובמבר 2011

אין תגובות

kinect_heroבדיוק שנה אחרי שהחיישן והתוכנה פורצי הדרך הוצגו לעולם, ולאחר שראינו אפליקציות מדהימות ששינו את עולם הבידור והגיימינג, הבלוג הרשמי של קינקט עולה לאוויר, ואיתו גם גרסת ערכת הפיתוח למפתחים בגרסת בטא 2.

אנחנו יודעים שהרבה ממכם מחכים בקוצר רוח ל- Kinect for Windows commercial program  שאמורה לצאת בתחילת 2012, אז שתדעו שהצוותים הרלוונטים במיקרוסופט עובדים קשה על מנת לעמוד בתאריך היעד. אז עוד קצת סבלנות, זה הולך להיות שווה את ההמתנה.

כבר עכשיו, אנחנו רואים המון התלהבות אצל מפתחים אשר פיתחו אפליקציות בקינטקט ועשו דברים מדהימים בתחומי המשחקים, החינוך, הרפואה ועוד.  באתר Kinect Effect, אתם יכולים לראות סרטונים אשר מציגים כמה דוגמאות לאפליקציות כאלו.

כמו כן, מעל 200 חברות נמצאות בתוכנית פיילוט במיקרוסופט ומעבירות לנו פידבק רציף לגבי חווית השימוש, הפיתוח וכיצד קינקנט עוזרת להם לפתח את המוצרים שלהם. לערוך פיילוט כזה מול קבוצת מובילי טכנולוגיה ומומחים, נותן לנו ולהם אופציה לנצל את כוחו של קינקט לפיתוח מגוון אפליקציות בכל התחומים, החל מהדרכת עובדים, ויזואליזציה של נתונים, ניהול פס ייצור, קונפיגורציה של מכונות תעשייה ועוד שימושים מגוונים בטכנולוגיית קינקט.

ערכת הפיתוח ששוחררה בגרסתה העדכנית, מכילה שיפורים רבים שיעזרו לנו להביא את החזון למציאות. מבין מגוון השיפורים ניתן למצוא תוכנת זיהוי תנועה מהירה יותר, דיוק רב יותר והיכולת לחבר ולנתק את הקינקט מבלי לאבד נתונים חשובים.

אז אם עוד לא הורדתם את ערכת הפיתוח לקינקט, הורידו עכשיו את Kinect for Windows SDK והתחברו לעולם הקסום של טכנולוגיית הקינקט.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *