על מה אני הולך לדבר באוקטובר?

24 בספטמבר 2012

אין תגובות

מכירים את הפתגם “DBA טוב יעשה עם אינדקס אחד מה שלא יעשו 300GB זיכרון”? טוב, זה כי המצאתי אותו כרגע.

אם אתם רוצים להיות ה-DBA, שבמחיר קורס אחד מצליח לשפר ביצועים יותר ממה ששרתי מפלצת במאות אלפי שקלים יכולים לשפר, אתם מוזמנים לקורס Performance Tuning שאני מעביר באוקטובר.

אני מעביר את הקורס הזה כבר מספר שנים כקורס מוזמן (כלומר לחברות שרצו להכשיר את צוות ה-DBA הפנימי בנושא P&T). לאור בקשת הקהל, פתחנו אותו ביחד עם John Bryce כקורס ציבורי בתאריכים 14-17 באוקטובר. הקורס מיועד ל-DBAים ולמפתחים בסביבת SQL Server, והוא כולל (בעיקר) ללכלך את הידיים וללמוד איך עושים את תהליך שיפור הביצועים בחיים האמיתיים.

 

המרצה בקורס. בחור רציני על פי כל קנה מידה.

 

פרטים לגבי הקורס, כאן. תתנו ברישום את הקוד BOMBSTOEYEBROWS לקבלת הנחה של 10% לקוראי הבלוג. ניתן לשלם גם עם שוברי הדרכה של מיקרוסופט.

מטרות הקורס:

מטרת הקורס היא להקנות למנהלי בסיסי נתונים ומפתחים את הכלים והמתודולוגיות לשיפור ביצועים של אפליקציות מבוססות בסיסי נתונים. הבנה והטמעה של הידע בקורס תאפשר למשתתף לאתר צווארי בקבוק ובעיות ביצועים במערכת, לאבחן את הבעיות ולבצע את הפתרונות המתאימים והיעילים לשיפור ביצועי המערכת. בנוסף, הקורס יקנה את הידע לתכנון ובניה נכונה של אפליקציות חדשות כדי להבטיח ביצועים אופטימאליים.

בסיום הקורס, המשתתפים יוכלו:

  • לאתר צווארי בקבוק במערכות מבוססות בסיסי נתונים, החל מרמת משאבי המערכת וכלה בניתוח של שאילתה בודדת
  • לנתח את בעיות הביצועים ולמצוא את הפתרונות המתאימים באמצעות כלים הקיימים ב-SQL Server
  • לתכנן ולבנות נכון בסיסי נתונים להשגת ביצועים אופטימאליים

 

 

http://www.sqlserver.co.il/?p=4340

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *