חדשות AZURE מכנס Microsoft Ignite 2018

October 10, 2018

no comments

בכנס Microsoft Ignite 2018  שהתקיים  ב24-28 בספטמבר בפלורידה, הוכרזו עשרות רבות של חידושים והשקות, מתוכם לא מעט  (כ 60 הכרזות), איך לא, ב Azure.

הכרזות נבחרות בתחום Data & AI

 1. Azure Data Explorer – Public Preview

  Azure Data Explorer שירות המפותח ממש כאן בישראל (ILDC), הינו שירות לאינדוקס וביצוע שאילתות במהירות הבזק. השירות זמין כעת בתצוגה מקדימה לציבור (public preview). פתרון זה מסייע  בהפקת תובנות מתוך כמויות גדולות של נתוני אירועים, שמקורם בדרך כלל באפליקציות, שרתים והתקני קצה. ללקוחות יש אפשרויות שונות לחקור באופן אינטראקטיבי נתונים כמעט בזמן אמת על מנת לנתח במהירות את הביצועים ולאבחן בעיות.

 

 1. Azure Machine Learning New Capabilities

  Azure Machine Learning מסייע למדעני נתונים ומפתחים לבנות ולהכשיר מודלים של AI מהר יותר, ולאחר מכן לפרוס את המודלים בקלות לענן או להתקן קצה. עדכונים חדשים משמעותיים לשירות כוללים:  

  • למידה ממוחשבת אוטומטית כדי לזהות את האלגוריתמים היעילים ביותר ולמטב את ביצועי המודלים;
  • מודלים נוספים המואצים בחומרה עבור FPGAs, ו- SDK של Python שהופכים את שירותי Azure Machine Learning לזמינים באמצעות IDEs ומחשבים ניידים פופולריים.

 1. Azure Delta Databricks – preview

  Azure Delta Databricks הוא פתרון חדש הזמין בתצוגה מקדימה (preview)  ב9 אזורים חדשים, כחלק משכבת ​​התמחור premium ב- Azure Databricks. שירות Delta מעלה את רמת האמינות של הנתונים, משפר את הביצועים של שאילתות ומפשט את ניהול ה Pipeline של הנתונים. 

 1. Azure SQL Database Hyperscale and Managed Instance

  הושקו שתי תכונות חדשות ב Azure SQL Database המסייעות בהפחתת העלויות של מיגרציה לענן:

  • SQL Database Hyperscale-  עבור מסדי נתונים בודדים, (public preview מתחילת אוקטובר) הוא שירות סקיילבילי מאוד, אשר מותאם בזמן אמת (on demand) לעומס הנצרך על ידי תהליך העבודה. השירות גדל אוטומטית עד ל 100 TB לכל מסד נתונים, על מנת להרחיב באופן משמעותי ומיידי את אפשרות הגדילה של היישום.
  • Azure SQL Database Managed Instance מספק תאימות כמעט מלאה עם SQL Server, ומאפשר העברת workloads מקומיים לענן בשינויים מינימליים.

 1. Azure SQL Database intelligent features

  באמצעות התכונות החדשות שנוספו למשפחת השאילתות החכמות, קל לבצע אופטימיזציה של ביצועי השאילתות. מיקרוסופט הכריזה על שלוש תכונות חדשות (ב preview):

Add comment
facebook linkedin twitter email

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*