בית חכם, מערכות קולנוע ומערכות אבטחה הם העתיד?

June 21, 2016

אין תגובות

העולם המערבי נמצא בתנופה מתמדת של קידמה טכנולוגית. קידמה, אשר מאפשרת לנו נוחות מירבית בכל הקשור למחייה יומיומית וביטחון ביתנו.
בעידן טכנולוגי שכזה, ניתן להפוך כל בית למרכז שליטה ובקרה מלא ולכלול בו גם חגיגה של צללים וצבעים, ולמה הכוונה:

  • מערכות תקשורת וקולנוע בייתית: עולם של תמונה ושמע, המשלב מסכי LCD ורמקולי המחווטים באופן מושלם, הממלאים את הבית בצליל מושלם, העוטף בכל פינה ופינה, במידה הנכונה.
    הרמקולים, במערכות אלו, בנויים באופן אשר מגן מכל רטיבות, כך שניתן לפרוסם גם ליד בריכות שחיה.
    מיקום מערכות אלו מותאם באופן מדוייק למבנהו של כל בית וחלוקת התהודה בו ומתוכנן בקפידה ובאופן הכי מקצועי שאפשר.
  • מערכות “בית חכם”: הכוללות שליטה ובקרה מלאים על כל מערך החשמל והתאורה הבייתיים, דבר אשר מקנה נוחות מירבית בגלל האפשרות להפעילם גם מרחוק דרך תוכנת מחשב, גם התאמה לתוכנת שבת מותאמת – כך שגם שומרי המסורת יהנו מתאורה בכל נקודה בבית מבלי להפעילה.
  • מערכת אבטחה ביתית: רבים מבקשים לפרוס מערכת שכזאת כבר בשלב בניית הבית ולרשת אותו במצלמות אבטחה במרכז ובכל חלקי הבית.

שליטה מרחוק על בית חכם

ובכן, רישות שכזה אפשרי, בתנאי, כמובן, שתפנו לחברה המתמחה בנושא, המעסיקה מקצוענים שזוהי אך מומחיותם ואשר משתמשת בציוד בין המשוכללים בעולם: בין השאר, מצלמות המצלמות בזווית עיגול מלא, מצלמות חיצוניות או פנימיות, מצלמות מוסתרות או גלויות, זזות או קבועות, אלחוטיות, מבוססות IP ועוד מצלמות שונות, המסוגלות להעביר כל התרחשות בבית, בכל עת ועת. שילוב שלוש המערכות הללו, יצעיד את ביתכם הישר אל העתיד.

שילובם מקנה “בית חכם” מושלם, בו הנוחות המירבית תשלוט והביטחון ישרה בו תמיד.
הלא הבית שאותו אתם בונים אמור לשמש אתכם לשנים רבות, אז למה לא להפיק ממנו את המיטב ולהציב מראש כמה מערכות מפנקות ויעילות? זה מגיע לכם.

עובדה חשובה נוספת: כל המשלב מערכות אלו בביתו יוכל לשלוט בכולן עם שלט אחד… כן, שלט אחד, אשר ישלוט גם במערכות החשמל (בנוסף לתוכנת המחשב), גם במערכות הקולנוע הביתיות וגם במערכת האבטחה שתיפרס בכל הבית.

קריאה נוספת:

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *