התכבדתי בתואר MVP

04/07/2013

תגיות: , , ,
6 תגובות

השבוע הגיעה אלי הבשורה המשמחת ממיקרוסופט שקיבלתי תואר MVP למהלך השנה הבאה.
בוודאי ששמחתי- לא בכל יום אני זוכה בכבוד כזה, ועד כדי כך הגיעו הדברים שלראשונה בתולדות הבלוג אני מרשה לעצמי לפרסם פוסט שאינו טכני אלא עוסק בי: לא פרסמתי פוסט חגיגי כשהבלוג נפתח וגם לא כשחגגתי שנה או פוסט מספר 100 וכו', אך הפעם השעה כשרה לכך.
נו טוב- למי כבר אני יכול לרוץ ולספר אם לא לכם? אישתי לא הבינה מה זה אומר בדיוק (MVP זה כמו BMW?) וביקשה שאשלח לה מייל עם הפירוש המדוייק של ראשי התיבות, החבר'ה גיחכו ושאלו ממתי אני משחק כדורסל ב-NBA, ואחרים חשבו שאולי סיימתי איזה קורס וקיבלתי תעודה – ביג דיל!

מכיוון שאני יודע מצויין מה אני יודע ומה אינני יודע, מהן יתרונותי ומהם חסרונותי, מה הנני ומה אינני וכו'; לא אהלל את עצמי ואת הישגי וגם לא אצטנע בהתחסדות ואמעיט בערכי – את כל זה אותיר לאחרים; ורק אציין בגאוות מה שבניגוד לרוב ה-MVP-ים הישראלים בתחומי אינני מנהל חברה או בעל תפקיד בכיר וכו', אלא מפתח פשוט ששמח להישאר כזה.

מה אני אעשה עם זה?
"האצילות מחייבת" אומר הפתגם הצרפתי, ולכן אצטרך להקים לתחייה את הבלוג שדי הוזנח בחודשים האחרונים והעלה קוץ ודרדר (יוני היה החודש הראשון בו לא פרסמתי אף פוסט), אסתובב נפוח מגאווה עם החולצה שאולי ישלחו אלי וכולם ילגלגו עלי מאחורי הגב (MVP עלאק: כמה הוא שילם להם בשביל זה?..), ואבדוק לאילו טובות הנאה מקצועיות אני זכאי (להבדיל מכיבודים סתם) כדי לנצל את ההזדמנות בשביל ללמוד ולהתקדם מקצועית.

חוץ מזה – אשלח מיילים לכל אלו שיש להם חלק בזה. כלומר- אולי לא כתבו פוסטים עבורי שאפרסם בשמי בבלוג או עבדו למעני, אבל סייעו מורלית ונתנו השראה:
החבר'ה ממיקרוסופט – גיא בורשטיין, אייל שרביט וקרן רייטן,
מאיר דודאי מחברת ואלינור ו-MVP רב מעללים בעצמו,
ואלי לייבה מחברת החשמל בחיפה שהיה המרצה בקורס המבוא ל-SQL Server שנרשמתי אליו על חשבוני בסוף שנות ה-90 במאה הקודמת..

א-פרופו האלף הקודם: עלי לציין שאני שייך לדור שגדל ללא מחשבים, טלפונים סלולריים, ואינטרנט, ולכן הרבה דברים הבשילו בגיל מאוחר יחסית; כך שכרגע אני אולי צעיר ה-MVP-ים מבחינת הוותק בתואר, אך כנראה אחד הקשישים מבחינת הגיל הכרונולוגי.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

6 תגובות

 1. שי05/07/2013 ב 10:56

  הרבה מזל טוב! ושנמשיך להינות ממך הרבה 😉

  הגב
 2. איתי בנימין05/07/2013 ב 11:17

  מזל טוב !!
  המשך הצלחה !!

  הגב
 3. פלג07/07/2013 ב 05:32

  כל הכבוד! תמשיך להשקיע בנו 🙂

  הגב
 4. נתן ליפשס07/07/2013 ב 09:23

  כל הכבוד גרי, עלה והצלח

  הגב
 5. דרור08/07/2013 ב 02:09

  גרי מזל טוב מגיע לך!!!!!!!!

  הגב
 6. שי גולדברג16/07/2013 ב 04:02

  ברכותי! עלה והצלח…

  הגב