על חברות הזנק, עננים ובננות

9 ביולי 2017

אין תגובות

הצירוף של חברות הזנק ושרותי ענן הוא חיבור טוב. לחברות הזנק אין בדרך כלל תקציב מיותר לבזבז על רכישת חדרי שרתים והכלכלה של “שלם לפי שימוש בפועל” מתאימה כמו כפפה ליד למודלים העיסקיים שמשקיעים בחברות הזנק אוהבים. הבעיה היא שיש יותר מדי חברות ענן, עם מבחר עצום של שרותי ענן, שאמנם בגדול עושים את אותו הדבר, אבל הגיהנום הוא בפרטים הקטנים (והחשובים). חברות הענן מאד אוהבות חברות הזנק ונלחמות עליהם, עם תוכניות סיוע שונות ומגוונות, דבר שמוסיף עוד מימד, לשיקולים של היזם בבחירה של חברת הענן המתאימה ביותר לחברת ההזנק שלו. HubananaDiag

כדי לעזור בנושא הזה ליזמים ולחברות הזנק. ה Hub של רעננה, Hubanana, מארגן סדרת מפגשי meetup שבהן כל אחת מחברות הענן, מציגה מה היתרונות הטכנולוגיים הספציפיים שלה שמתאימים במיוחד לחברות הזנק ומה ההצעות המיוחדות והספציפיות שיש להן להציע לחברות הזנק ולאיזה שלבים במחזור החיים של חברת הזנק מתאימה כל תכנית.

תכנית המפגש פחות או יותר זהה. בחלק הראשון מציגה החברה את טכנולוגיית הענן שלה תוך דגש על הצד הטכני ועל השרותים הספציפיים שאטרקטיביים במיוחד לחברות הזנק ובחלק השני נסקרות תוכניות התמיכה המיחדות שמיועדות לחברות הזנק עם תנאי ההטבות, תנאי הקבלה וכל שאר הפרטים.

סדרת המפגשים הזו פתוחה לקהל הרחב והיא מאפשרת ליזמים וחברות הזנק לשמוע מה כל אחת מחברות הענן הגדולות מציעה, ליצור קשר ישיר עם מקבלי ההחלטות ואנשי הקשר הספציפיים לחברות הזנק בכל אחת מהחברות, לשאול שאלות, להיחשף למידע ספציפי לכל חברה ולקבל בסופו של דבר החלטה על הענן המתאים לחברת ההזנק שלו בצורה יותר מושכלת.

לפני כמה שבועות הציגה IBM את טכנולוגית הענן שלה ואת השרותים הספציפיים שלה לחברות הזנק. השבוע תציג את הנושא מנקודת המבט שלה חברת Microsoft, לקראת סוף החודש תציג את הנושא Oracle (כן, למי שלא יודע גם הם בעולם העננים), ובהמשך AWS ו Google ועם קצת מזל גם עלי באבא (הענן שמאחורי ולפני החומה הסינית). המפגשים פתוחים לקהל הרחב אבל דורשים הרשמה מוקדמת.

הקישור להרשמה למפגש הקרוב עם Microsoft

הקישור להרשמה למפגש הבא עם Oracle.

למי שרוצה את המצגת מהמפגש עם IBM להלן הקישור

לגבי ההמשך של סדרת המפגשים כדאי להתעדכן דרך ה Meetup של Hubanana.

ומה שהכי חשוב, יש בירה Smile.

 

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *