ההרצאה שלי על Production time debugging בכנס Dot-Net-Cologne 2016

15 במאי 2016

L920 1710

קבוצה די גדולה של מתעניינים הגיעה לשמוע אותי מדבר על Modern Production Time Debugging. זה נושא שאני עוסק בו כל הזמן כך שלא חששתי מהקטע הטכני, יותר הפחיד אותי הצורך לספר בדיחות באנגלית לקהל שהתרבות שלו היא גרמנית. מה שאומר שאתה צריך להזהר כפליים, כדי לא לעלות על מוקשים תרבותיים, שיהרסו את כל ההרצאה. וכל זה בשפה זרה, שאני מודע היטב לכך שהידע שלי בה, הוא פחות ממושלם. אבל הצלחתי איכשהוא לעבור את זה בשלום.

באיזה שהוא שלב נכנס לכיתה הצלם הרשמי של הארוע כדי לצלם אותי מרצה, ונשאר תקוע בכיתה קרוב לחצי שעה, שהוא רוקד מצד לצד, זז כל הזמן, ומצלם אותי ללא הפסקה. לא הייתי בטוח איך אני צריך להתייחס לזה, אבל החלטתי בשלב הזה להתעלם.

בדיוק עשר דקות לפני הסיום (דיוק גרמני למופת) נכנסה בדלת דיילת עם שלט 10 ענק ונופפה אותו מולי, ולא זזה משם עד שלא אישרתי לה שראיתי אותה. כך שלא נותרה לי ברירה אלא לסיים בדיוק בזמן, כי אין פה כזה דבר “למשוך את ההרצאה” או “להזיז לוחות זמנים”.

L640 2472

אז מכל ארבעת תשתיות ה Production Time Debugging המובנות במערכת ההפעלה, שרציתי לדבר עליהן, הספקתי לכסות רק את השתיים הנפוצות יותר (Debug interface ו ETW) אבל למרות זאת, הקהל יצא מרוצה ואפילו מחא כפיים.

עשיתי צילום Selfy של הקהל, אבל מנהלת התפעול התעקשה לעשות עוד אחד, שגם אני מופיע בו. הקהל שיתף פעולה ואפילו חייך פעמיים. ההרצאה הבאה שלי היא בסוף היום כך שיש לי זמן להתאושש ולהתארגן. 

 

 

 

 

 

 

 

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 תגובות

  1. Pingback: הפסקת צהריים בחדר מרצים עם HoloLense בארוע Dot-Net Cologne 2016 | GadiM - Gad J. Meir www.idag.co.il

  2. Pingback: ההרצאה שלי על Security Development Lifecycle בכנס Dot-Net Cologne 2016 | GadiM - Gad J. Meir www.idag.co.il