לכנס Build 2015 אני בדרך

14 בפברואר 2015

2 תגובות

logo-build-small  למי שלא יודע, בין התאריכים 29/4 ל 1/5 (חג הפועלים), סאן פרנסיסקו תארח את כנס Build של מיקרוסופט. אם אתה רוצה להירשם, זה כבר לא כל כך פשוט, כי ההרשמה נפתחה ב 22 לינואר בשעה 9:00 בבוקר PST (19:00 לפי השעון שלנו) והסתיימה לאחר חצי שעה כי כל הכרטיסים נמכרו. הפעם לא הייתה הנחה ל 500 הנרשמים הראשונים, מיקרוסופט (בצדק) הניחה, שהפעם לא צריך להשקיע בקידום מכירות. מי שעדיין רוצה לנסות להירשם, מוזמן להצטרף לרשימת ההמתנה, מניסיון העבר (לפחות שלי), זה יכול להצליח.

כמו תמיד, אף אחד לא יודע מה יהיה באירוע. רשימת ההרצאות המלאה מפורסמת רק ביום הראשון של האירוע. אין הגדרה טובה יותר לקניה של חתול בשק, מאשר האירוע הזה. מה שמעורר את השאלה, למה אלפי אנשים מכל העולם נרשמו תוך חצי שעה, לאירוע שאף אחד לא יודע מה בדיוק יקרה בו. הסיבה היא, שכנס BUILD אינו כנס שיוצא באופן קבוע כל שנה. כנס BUILD יוצא רק כשיש למיקרוסופט משהו חדש ומעניין לבשר לאוכלוסיית המפתחים. לאור ההכרזות המעניינות שמיקרוסופט הכריזה באירוע ההשקה של Windows 10 ב 21/1 (שאני מתכנן לתמצת בהזדמנות), די ברור שיהיה כנס מרתק.

נכון, אני יודע שכל ההרצאות העיקריות ישודרו ב Live ברשת בזמן אמת, ושכל שאר ההרצאות יהיו זמינות לצפייה תוך כמה ימים. אבל כשאתה נמצא פיזית שם, אתה יכול לגשת למרצה בתום ההרצאה ולשאול אותו שאלות, ואם הוא לא יודע מה התשובה, הוא מפנה אותך מיד למי שכן יודע את התשובה. אתה לא יכול לעשות את זה בהקלטה. מי שמכיר אותי יודע, שיש לי הרבה שאלות חריגות (שרברב או לא שרברב), בעיקר שמדובר בטכנולוגיות חדשות.

אז השנה אני אהיה בסאן פרנסיסקו מה 28/4 ועד ה 2/5.  אם מישהו ממכרי ומקוראי צפוי להיות שם באותו זמן, בגלל ה Build או מכל סיבה אחרת, אנא עדכנו אותי ונתאם מפגש.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 תגובות

  1. Pingback: הרצאה שלי בקבוצת המשתמשים NYC Alt.Net | GadiM - Gad J. Meir www.idag.co.il

  2. Pingback: כמה מילים על כנס Ignite 2015 של מיקרוסופט בשיקאגו | GadiM - Gad J. Meir www.idag.co.il