שאלה לסוף שנה על ארכיטקטורה וניהול פרוייקטי תכנה 2014

25 באוגוסט 2014

בסוף השנה שוב מגיע אלינו לביקור Juval Lowy, המומחה מספר אחד בעולם לארכיטקטורה ולתהליך הניהול של פרויקטי תכנה. כמו תמיד בביקור שלו Juval יעביר סדנת מומחים וייתן גם הרצאה אחת או יותר לקהילה. כמו בכל שנה אני מתלבט בשאלה איזו סדנת מומחים Juval יעביר בארץ הפעם. יש לנו רק חריץ זמן אחד ויש כמה אפשרויות. אז הנה שאלה לקוראים שלי. תנו לי משוב בבקשה איזו מהסדנאות הבאות מעניינת אתכם ויש סיכוי  שתרשמו אליה.

  • סדנת ה Architect's Master Class שהיא הסדנה היחידה בעולם שמלמדת את כל מה שאתה צריך לדעת כדי להיות ארכיטקט תכנה
  • סדנת ה Architect Clinic שבה אתה בא עם Use Cases מהבית, עובד בצוותים, ומתרגל על הבעיות שלך ושל החברים שלך איך לתכנן לתקף ולבנות בפועל ארכיטקטורה גמישה המותאמת לדרישות המשתנות.
  • סדנת ה Project design master class שבה אתה לומד איך לתכנן פרויקט תכנה כך שיעמוד בזמן, בתקציב ובדרישות בשיטות הנדסיות מדויקות ובטכניקות תעשייתיות שהוכיחו את עצמן.

מי שלא יודע מי זה Juval Lowy ·וכד כמה הסדנאות שלו משנות את השקפת העולם המקצועית של המשתתפים בהם מוזמן לשאול את אחד מאלה שעברו את הסדנאות האלה או תסתכל בעצמך מה אומרים על הסדנאות האלה המומחים הטובים ביותר בתעשייה. חוץ מזה אני כותב לפעמים בבלוג על הארועים של Juval בארץ.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *