להלן רשימה מסכמת של כל האירועים עם Juval Lowy בחודש דצמבר 2013 בארץ

12 בדצמבר 2013

השנה Juval הגיע לשבוע וחצי לארץ ומאחר ואני בדרך כלל מנסה לנצל את הביקורים הנדירים שלו בארצנו בצורה מקסימלית הכנתי לו תכנית עבודה רחבה במיוחד, הוא מעביר שני קורסים (בתשלום), יש לו ארבע הרצאות (חינמיות) בקבוצות משתמשים שונות וכמובן כמה מפגשי יעוץ אצל לקוחות. בגלל כמות האירועים כבר הגיעו אלי כמה פניות שמבקשות שאעשה סדר וארכז במקום אחד את כל האירועים, לפי סדר כרונולוגי עם תקציר על מה יהיה בכל אירוע ומי קהל היעד. אז להלן הרשימה:

1. קורס של שלושה ימים (בתשלום) שנקרא Project Design Master Class בתאריכים  17-19/12. הקורס מיועד לארכיטקטים, מנהלי פיתוח, מנהלי פרויקטים ומפתחים בכירים, שבתחום הפעילות שלהם כלול הנושא של תכנון של פרויקטי תכנה. הקורס נותן טכניקות וכלים המאפשרים לתכנן פרויקט תכנה בצורה מדויקת, על בסיס עקרונות הנדסיים. זה אולי הקורס הכי מעניין וחשוב בתחום, כי הוא מוציא את הוודו וההחלטות לפי תחושה, מהנושא המורכב כל כך של תכנון פרויקט תכנה ונותן, מה שנחשב אצל רבים כמשהו שבלתי ניתן להשגה, תכנון מדויק הכולל מספר אופציות לדרג המנהלים, עם הגדרה מדויקת של עלות ורמת הסיכון הצפויה בכל חלופה. כמות המשתתפים בקורס הזה קטנה במיוחד ונשארו בו עוד 2 מקומות. פרטים והרשמה כאן.

2. הרצאה (חינמית) בקבוצת המשתמשים שלמפתחי דוט נט על The Zen of Architecture בתאריך 18/12 בשעה 17:30 בבית מיקרוסופט ברעננה. ההרצאה מיועדת לארכיטקטים, CTO – ים, מנהלי פיתוח, מנהלי פרויקטי תכנה, מפתחים בכירים, ראשי צוותים, וכל מי ששואף להגיע לדרג של ארכיטקט בכיר ברמה בינלאומית בקריירה המקצועית שלו. בהרצאה הזו  Juval מסביר מה המשמעות האמיתית של להיות ארכיטקט ומה המסלול שיכול להוליך אותך בקריירה המקצועית שלך להיות ארכיטקט מקצועי ברמה בינלאומית. ההרצאה תסביר גם מהם פערי הידע והניסיון  והיכן ניתן להשלים ולרכוש אותם. הרצאת חובה לכל מפתח רציני וגם תהייה מעניינת לארכיטקטים שרוצים ללמוד משהו מהניסיון המעשי של Juval בתחום.

3. הרצאה (חינמית) בקבוצת המשתמשים של Windows Azure על Windows Azure Service Bus בתאריך 19/12 בשעה 17:30. בבית מיקרוסופט ברעננה. ההרצאה מיועדת לארכיטקטים, מנהלי פיתוח, ראשי צוותי פיתוח, מפתחים בכירים וכל מי שרוצה לדעת לאיזה סוג יישומים מתאים ה Servive Bus, מה אפשר לעשות איתו, איך לתכנן נכון את השימוש בו מבחינה ארכיטקטונית וכיצד לפתח בפועל יישומים המשתמשים ב Service Bus. זו לא רק הרצאת תיאוריה, בהרצאה יוצגו דוגמאות וקוד עובד ויוצגו שיקולים פרקטיים. 

4. קורס של חמישה ימים (בתשלום) שנקרא Architect's Master Class בתאריכים  22-26/12. הקורס מיועד לארכיטקטים, מנהלי פיתוח, מפתחים בכירים וכל מי שרוצה או מתכנן להיות ארכיטקט באיזה שהוא שלב בהמשך הקריירה המקצועית שלו . אין קורס  אחר לארכיטקטורה של מערכות תכנה. הקורס הזה עוסק לא רק בדרישות מארכיטקט מקצועי אלא גם איך לרכוש את הידע  והניסיון הנדרש להיות ארכיטקט ברמה בינלאומית. הקורס נותן טכניקות וכלים המאפשרים לבצע ארכיטקטורה בתהליך סמי ממוכן, עם יכולת לתקף את הארכיטקטורה מול ה Use Case – ים עוד לפני כתיבת שורת הקוד הראשונה. אחד החוזקות של הקורס היא שהמשתתפים יכולים להביא דרישות פרויקט אמיתיות מהבית ולנצל את ההזדמנות כדי לבצע במהלך הקורס תכנון ארכיטקטוני ולקבל עליו חוות דעת. גם כאן כמות המשתתפים בקורס מוגבלת ונשארו בו 3 מקומות. פרטים נוספים והרשמה כאן.

5. הרצאה (חינמית) בקבוצת המשתמשים של מנהלי הפרויקטים על טכניקות מתקדמות לתכנון פרויקטי תכנה ב 22/12 בשעה 18:00 בבית מיקרוסופט רעננה. ההרצאה מיועדת למנהלי פרויקטים וותיקים שמתוקף תפקידם בארגון אחראים גם על תכנון פרויקטי תכנה ולכל מי שעוסק בפועל בתכנון פרויקטי תכנה. Juval יציג בפני המשתתפים טכניקות מתקדמות לתכנון פרויקטי תכנה בצורה מעשית תוך התבססות על כללי תכנון הנדסיים וללא צורך בניחושים. ההרצאה מיועדת למי שמכיר את ה PMBOK ויודע היטב מה זה תכנון של פרויקטי תכנה מורכבים והיא תעסוק בצד התכנוני, עם גלישות איפה שצריך לעולם המעשי. 

6. ואחרון, הרצאה (חינמית) ב Microsoft Venture Academy, חממת חברות ההזנק של מיקרוסופט, במרכז המחקר והפיתוח של מיקרוסופט בהרצליה פיתוח, בתאריך 23/12 בשעה 18:00. ההרצאה תעסוק ב  Software Project Design והיא תסביר את העקרונות ההנדסיים והפרקטיים לתכנון פרויקטי תכנה בסביבה של חוסר וודאות המאפיינת חברות הזנק. אנא אל תתבלבלו בין ההרצאה הזו לבין ההרצאה הקודמת בקבוצת המשתמשים שלמנהלי הפרויקטים. זה בגדול אותו נושא, אבל אצל מנהלי הפרויקטים הרצאה ברמה מאד גבוהה וטכנית למי שזה תחום עיסוקו העיקרי במערכת, ואילו כאן, זו הרצאה של עקרונות בסיסיים יותר, ומיועדת לקהל מטרה של יזמים, מממנים ומנטורים של חברות הזנק, שחשוב שיכירו את העקרונות כדי להטמיע אותם במערכות שלהם אבל לא בהכרח הם אלה שיצטרכו לממש אותם בפועל. למרות כל מה שאמרתי כאן, יהיו בטח הרבה שילכו לשני המפגשים כדי להטמיע יותר טוב את העקרונות ואני רק יכול להתנצל שבגלל אילוצים טכניים הסדר שלהם הוא הפוך.

ויש כמובן את מפגשי היעוץ הפרטני. למי שמעוניין בפגישת יעוץ עם Juval לדיון על בחירת טכנולוגיות, לקבלת חוות דעת על ארכיטקטורה,או כל נושא מעניין אחר בתחום ההתמחות של Juval, נשאר לנו עדיין חריץ זמן אחד פנוי למפגש.  פרטים נוספים והרשמה כאן.

אני מקווה שהצלחתי לעשות סדר בכל מגוון האירועים ולתת תמונה מסודרת של מה מכל הארועים מתאים לאיזה קהל יעד ומה צפוי בכל אחד מהם. טל"ח.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *