הרצאה לקבוצת המשתמשים של Windows Azure על ה Service Bus עם Juval Lowy.

25 בנובמבר 2013

אין תגובות

למי שלא יודע עדיין אז Juval Lowy, גורו הארכיטקטורה מחברת Idesign Inc., מגיע לארצנו לביקור קצר בהזמנתה של חברת ידאג בע"מ, כדי להעביר שתי סדנאות ייחודיות: ה Architect's Master Class ב 22-26/12/13  וה Project Design Master Class ב 17-19/12/13.

כמו בכל ביקור שלו מקפיד Juval לתת הרצאות לקהילת קבוצות המשתמשים. והמפגש עם קבוצת המשתמשים של Windows Azure ב 19 לדצמבר יעסוק ב Azure Service Bus. מאחר ותחום ה Service Bus ב Azure הוא תחום התמחות של Juval ויש בשימוש הנכון בו הרבה שיקולים ארכיטקטוניים, שזה תחום ההתמחות העיקרי של Juval, ההרצאה הזו הולכת להיות מעניינת במיוחד. ההשתתפות בהרצאה אינה כרוכה בתשלום אבל מחייבת הרשמה בקישור הבא.

Juval מרצה בביקור הזה בעוד קבוצות משתמשים. בקבוצת המשתמשים של מנהלי הפרויקטים, הוא מדבר ב 22 לדצמבר, על טכניקות מתקדמות לתכנון פרויקטי תכנה, פרטים נוספים בקישור הבא.  ובקבוצת המפתחים של דוט נט IDNDUG, הוא מרצה ב 18 לדצמבר על "הזן של הארכיטקטורה". פרטים נוספים בקישור הבא. מי שמעוניין בפרטים נוספים על הסדנאות ש Juval מעביר בארץ וגם להספיק להירשם אליהם (לא נשארו עוד הרבה מקומות), מוזמן לקבל פרטים נוספים בקישור הבא.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *