הרצאה של Juval Lowy לקבוצת המשתמשים של מנהלי הפרויקטים על טכניקות מתקדמות לתכנון פרויקטי תכנה

19 בנובמבר 2013

אין תגובות

למי שלא יודע עדיין אז Juval Lowy, גורו הארכיטקטורה מחברת Idesign Inc., מגיע לארצנו לביקור קצר בהזמנתה של חברת ידאג בע"מ, כדי להעביר שתי סדנאות ייחודיות: ה Architect's Master Class ב 22-26/12/13  וה Project Design Master Class ב 17-19/12/13.

כמו בכל ביקור שלו מקפיד Juval לתת הרצאות לקהילת קבוצות המשתמשים. והמפגש עם קבוצת המשתמשים של מנהלי הפרויקטים ב 22 לדצמבר הולך להיות מעניין במיוחד, מפני שהוא דן ביכולות ובטכניקות מתקדמות שמאפשרים לתכנן פרויקט תכנה ברמות דיוק גבוהות ועם מדדי סיכון מוגדרים היטב.

אני יודע שהרבה חושבים ש"תכנון" ו"פרויקט תכנה" זה לא שני דברי שהולכים ביחד ולכן המציאו את ה Agie. אבל מסתבר שיש יכולת לתכנן פרויקטי תכנה על פי עקרונות הנדסיים ואפילו לתת כמה אפשרויות שלכל אחת מהן מצורף מקדם סיכון מדויק לרמת הוודאות של הביצוע.

זוהי הרצאה מתקדמת, ומניחה שהמשתתפים הם מתכנני פרויקטים וותיקים עם מספיק ניסיון בתכנון פרויקטי תכנה כדי להבין את הטכניקות שיוצגו. ההשתתפות בהרצאה הזו היא חינם אבל מותנית בהרשמה מראש בקישור הבא.

בנוסף Juval מרצה בקבוצת המפתחים של דוט נט IDNDUG על "הזן של הארכיטקטורה" ב 18 לדצמבר. פרטים נוספים בקישור הבא. מי שמעוניין בפרטים נוספים על הסדנאות ש Juval מעביר בארץ וגם להספיק להירשם אליהם (לא נשארו עוד הרבה מקומות), מוזמן לקבל פרטים נוספים בקישור הבא.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *