איך לומדים להיות ארכיטקט Juval Lowy בישראל בסוף דצמבר

30 בספטמבר 2013

אין תגובות

רציתי לעדכן ש Juval Lowy מבקר בארצנו בסוף חודש דצמבר על מנת להעביר שתי סדנאות ה Architect's Master Class ו ה Project Design Master Class.

הרבה מאלה שעוסקים בתחום הרחב של התכנה מחפשים את המסלול הנכון כדי להתקדם בידע וביכולת המקצועית שלהם, הן בכיוון הטכני והן בכיוון התכנוני. ארכיטקטורה של מערכות מורכבות היא נושא מאד קשה ללימוד, בגלל שהוא כולל  דיסציפלינות מכמה תחומים. כמו שהוא נושק לתחום האינגינרי, יש בו (כמו בכל תחום מורכב) הרבה מהאומנת.

הדרך הטובה ביותר ללמוד את זה היא למצוא Master בתחום ולהיצמד אליו ולהבין ממנו מה השיקולים ולתרגל ארכיטקטורת מול קבוצת ה Peer – ים בהנחיה של ה Master.

השלב הבא הוא תכנון הפרויקט. לכל מי שמתוסכל מתכנוני האצבע שכל קשר בינם לבין המציאות תלוי בכושר הסבל של הלקוח ובקסמי וודו למיניהם. ולמי שתוהה אם לא אפשר לעשות את זה טוב יותר ומדוייק יותר, תוך בחירת מסלול פיתוח גם לפי רמת סיכון מול תמחור. מסתבר שזה לא חלום אלא אפילו אפשרי.

הממליצים הכי טובים לקפיצת המדרגה המקצועית שהם קבלו לאחר השתתפות בכיתות האומן האלה, הם המשתתפים עצמם, שעדויות שלהם ניתן למצוא כאן. ואתם מוזמנים לשאול את העשרות שהיו בסדנאות של Juval בארץ על התועלת שקיבלו מהטיפים המעשיים המבוססים על עשרות שנים של תכנונים ארכיטקטוניים בכל העולם.

מי שמעוניין בפרטים נוספים מוזמן לפנות לחברת האם שלי. רק הזדרזו, כמות המשתתפים בכיתה מוגבלת ומי שלא מספיק יצטרך לחכות שנה נוספת. אנא הפיצו את המידע לחברים ומכרים שנראה לכם שיפיקו ממנו תועלת.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *