ההרצאה שלי בקבוצת המשתמשים של Bay.NET בסאן פרנסיסקו

25 ביוני 2013

אין תגובות

אמריקה זה אמריקה, הכל שם גדול. מפגש קבוצת המשתמשים היה קרוב למלון שלנו במונחים אמריקאים, מרחק של 60 מייל מהמלון, במעבדת ה Spark של מיקרוסופט בבניין 2, באמצע אזור התעשייה של Mountain View. להגיע לשם בתחבורה ציבורית, זה עניין של כמה שעות, וכמה קוים של אוטובוסים וחשמליות, עם הרבה המתנה בין הקווים. זה לא שאין באמריקה תחבורה ציבורית, יש, אבל כמעט לכל אמריקאי יש מכונית, בטח למי שעובד במיקרוסופט. מצד שני, לנוע עם מכונית באמצע העיר זה סיוט. התנועה איטית, הרבה פקקים, ומה שיותר גרוע, למצוא חניה זה סיפור, וסיפור שעולה כסף. אני בחרתי מלון שנמצא במרחק של חמש דקות הליכה ממרכז הכנסים, רק כדי חסוך לעצמי את הכאב ראש של המכונית באמצע העיר, אבל מצד שני, להתנייע בדרכים כמה שעות הלוך וחזור, כולל בשעות מאוחרות של הלילה, בתחבורה ציבורית, זה כבר היה מוגזם. אז נכנסתי לאינטרנט ואירגנתי לי השכרה של רכב ליום (25 דולר ליום, בערך אותו מחיר שהיה עולה לנו תחבורה ציבורית, כי אנחנו שניים)

ps100 1318 (800x450)

אספנו את הרכב בבוקר מהסוכנות, טיילנו איתו בפריפריה, והגענו בערב לאירוע קבוצת המשתמשים כחצי שעה לפני זמן ההתחלה. הנציג הטכני של מיקרוסופט כבר היה שם עם כל סוגי המחברים האפשריים מהמחשב שלי למערכת ההקרנה שלהם. אני הייתי מאד תמים, והבאתי איתי את כל המחברים המתאימים ל VGA, אבל אנחנו נמצאים באמריקה, VGA זה פאסה, כל המקרנים עובדים כבר עם HDMI. תוך שניות ה Surface Pro שלי התחבר למערכת ההקרנה, קיבלתי מיקרופון אלחוטי, ותוך פחות מ 5 דקות הייתי מוכן להרצאה. ניצלתי את החצי שעה הפנויה שנשארה לי עד לתחילת האירוע, כדי לדבר עם ראשי הקבוצה ועם המשתתפים שכבר היו נוכחים, על מנת ללמוד ולהכיר יותר טוב את הקהל שלי.

 ps100 1323 (678x380)

האירוע התחיל בזמן, ראש הקבוצה פתח, הציג את הקבוצה, נתן את תכנית האירועים לחודשים הקרובים, אחר כך העביר אלי את רשות הדיבור. המשתתפים היו אקטיביים, המון שאלות, המון תגובות, היה ממש מעניין. המפגש התמשך הרבה יותר מהמתוכנן והסתיים רק אחרי שהשומר הגיע כדי לגרש אותנו החוצה. קיבלתי הזמנה פתוחה מראשי הקבוצה לבוא ולהרצות שוב מתי שאהיה בסביבה בפעם הבאה והיה הרבה משוב חיובי מהמשתתפים. בקיצור היה כף.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *