אז בסופו של דבר לא פיספסתי את BUILD 2012

12 באוגוסט 2012

תגיות: , ,
תגובה אחת

אז לאחר שפיספסתי את ההרשמה לכנס כי לא ציפית לרגע שתוך שעתיים יגמרו כל המקומות, הלכתי לישון. בארבע בבוקר התעוררתי פתאום, עם תחושה לא נוחה, וכמה שניסיתי, לא הצלחתי להירדם. אז התיאשתי וקמתי מהמיטה בשקט בשקט, והלכתי לשבת קצת על המחשב. ומה אני מוצא בדואר הנכנס, מכתב מ Build Registration, עם הכותרת Waiting List Status Update for Build עם ההודעה הבאה:

Congratulations! We have removed your waitlist status for Build, however, your registration is not yet complete.
You must return to your record and submit payment by 4:30PM PDT today or your space at the conference will be provided to another waitlist attendee.

אני מסתכל שוב בשעון, 4:30 בפסיפיק זה 1:30 בבוקר שלנו ועכשיו זה 4 בבוקר, כלומר אני נמצא שעתיים וחצי אחרי ה Deadline. קיללתי בשקט ונכנסתי לאתר ההרשמה על בסיס שיטת מצליח. דילגתי על כל שאלה שנראתה לי לא מספיק חשובה, בחרתי מלון אקראית מהרשימה והגעתי במהירות שיא לשלב התשלום. לחצתי על שגר, שתי דקות של מתח גבוה כאשר המערכת הודיעה לי Processing your order ובינגו, Confirmation ואני רשום. יופי נחמה.

עכשיו שכבר נרשמתי, התחלתי לחשוב על העניין והגעתי למסקנה שאני פעלתי לאורך כל התהליך בצורה מאד אמוציונאלית ובכלל לא לוגית. בעיקר בגלל שאין לי (ולאף אחד אחר מחוץ למיקרוסופט) מושג קלוש על מה הולך להיות בכנס. מיקרוסופט לא פירסמה שום דבר על התכנים שלו, פרט ל-"יהיה מעניין". כך שכל מי שנרשם בעצם מהמר על התוכן. מצד שני דווקא בגלל זה, כנראה שהולך להיות מעניין, כי כל פעם שמיקרוסופט לא מפרסמת יש משהו באמת חדש בקנה. אשמח לקבל משוב ותגובות על הנקודה הזו.

build2012

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובה אחת

  1. Pingback: כנס Build 2015 אני בדרך | GadiM - Gad J. Meir www.idag.co.il