מחשב העבודה החדש שלי

2 ביולי 2012

אין תגובות

לאחר המון מחשבה ושיקולים החלטתי שמחשב העבודה הבא שלי יהיה טאבלט.  הגעתי למסקנה שהגיע זמן שאשנה את הקונספט ואתחיל לעבור לעולם המתקדם יותר. בשלב הזה של העניינים, לא הי יותר מדי אפשרויות בשוק של טאבלטים שמריצים Windows, בטח לא כאלה שאני יכול להיות סמוך ובטוח שיריצו Windows  8 ללא הפתעות. אבל מצד שני לא הייתה לי את הסבלנות לחכות לגל הבא של Ivy Bridge ו ARM, שצפוי להגיע לשיאו לקראת חג המולד. אז מתוך המבחר המצומצם, בחרתי בסופו של דבר ב Slate מסדרה 7 של Samsung.

זהו פחות או יותר אותו דגם שניתן במתנה בזמנו למשתתפי ה Build, כגירסת ביתא של המוצר הסופי, אבל כאן מדובר במוצר המדף הניתן לרכישה בחנויות כיום. מכל הדגמים בחתי כמובן בדגם הכי חזק, עם הכי הרבה שטח דיסק (128 גיגה) ועם מערכת ההפעלה Windows 7 Proffesional, שכמובן היה לו את תג המחיר היקר ביותר.  אבל היתה לי סיבה טובה להשקעה.

המטרה שלי ברכישה הזו היא קודם כל ללמוד כל מה שאפשר על עבודה עם טאבלט ועם מסך מגע, ולעשות את זה גם בתמיכה הקיימת ב Windows 7 וגם תחת Windows 8.

אבל בנוסף יש לי מטרה עוד יותר שאפתנית, והיא לנסות ולראות אם אני אצליח להפוך את הטאבלט הזה למכונת העבודה הראשית שלי. אני אספר לכם חוויות על הניסוי האנתרופולוגי הזה לאורך הדרך (איל"ז).

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *