מה חדש ב Windows 8 למפתחי Device Drivers ולכל מי שמה שקורה מתחת למכסה המנוע של Windows 8 מענין אותו

27 באוקטובר 2011

אין תגובות

תהליך פיתוח ה Device drivers עובר מהפכה עם ההכרזה על חלונות 8. הכלים עברו שידרוגים, יש סביבת פיתוח חדשה Visual Studio 2011, יש פרוטוקולים חדשים לחיבור Kernel Debugger למערכת ההפעלה, יש הנחיות חדשות לגבי תאימות לתכנית ה Logo, יש כלי Debug ו Testing משופרים, ויש כלי אנליזה ואיתור בעיות חדשים ומשופרים, שמאפשרים לאתר בעיות ותקלות בתחום ה Device Drivers מהר יותר.

החלטתי להרים את הכפפה וביחד עם ג'ון ברייס מכללת הי-טק, אני מרים יום הדרכה שלם, שמוקדש לכל מה שחדש ב Windows 8, מנקודת מבט של תשתית ה Drivers של מערכת ההפעלה. אני יודע שכולם (כולל אני) מתלהבים מממשק המשתמש החדש Metro UI. אבל כל התמיכה של מערכת ההפעלה החדשה ב Sensors וב Touch, מבוססים בסופו של דבר על היכולת של מערכת ההפעלה לתמוך בחמרה שמספקת את המידע הזה. ויש המון חידושים מעניינים בתחום הזה ב Windows 8.

מה יהיה לנו ביום העיון ? מה לא !

נדבר על עולם החמרה החדש והשינוי שהוא יוצר בתחום ה Device Drivers. על שינויים אסטרטגיים במדיניות של מיקרוסופט בתחום ה Device drivers ועל השפעת השינוים האלה על מפתחי Device Driversומפתחי יישומים לחפיצים. נדגים ונסביר סביבת הפיתוח החדשה ל Device Drivers, התוספים החדשים, ותמיכה אחורה. תהליך ה Build החדש, כלי הבדיקה החדשים והישנים שעברו שדרוג. כלי ה Debug החדשים/ישנים, יכולות התממשקות חדשות ל Kernel וכמובן ה Setup האוטומטי של הכלים. נדון גם בהרחבת השימוש ב User Mode Deice Divers ומדוע מיקרוסופט דוחפת את התחום הזה. איך הכל משתלב עם VS Test, יכולות שיווק ומכירה של היישומים בחנות המקוונת החדשה ועוד נושאים מעניינים נוספים שקשורים לנשא הזה.

מי שמעוניין בפרטים נוספים מוזמן לפנות לקישור הבא.

image

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *