לקראת הרצאת הפתיחה של כנס Buid 2011 בעוד כמה שעות

13 בספטמבר 2011

אין תגובות

הייתי רוצה פעם לדעת, מי האדיוט שהחליט לקרוא לכנס הזה Build. אתה הולך לאינטרנט ומנסה לחפש מידע על מה קורה שם, ומקבל המון תוצאות לא רלונטיות. אתה מצמצם את החיפוש על ידי הוספת מילת המפתח מיקרוסופט, ומקבל עוד יותר זבל, על איך לעשות build ב VS. פעם שקראו לכנס הזה PDC לא היה קשה כל כך לחפור מידע עליו באינטרנט.

אני עוד לא יודע כלום על מה שהולך לקרות בכנס הזה בעיקר בגלל שמיקרוסופט שומרת את כל הקלפים קרוב לחזה. כולם מנחשים שהולכים לדבר על Windows 8, הבלוג של צוות הפיתוח של Windows8 שיחרר כמה פריטי מידע ממש במשורה. אבל השאלה העיקרית היא, על מה עוד הולכים לדבר שם.

זה לא ש Windows8 זה לא סיבה מספקת לכנס, אבל כמות הערפל בנושא הזה היא  הרבה יותר מהמקובל. עד לרגע זה אין Agenda מפורטת של ההרצאות, ומה שיותר מעניין, זה שמיקרוסופט ביטלה בהתראה קצרה ובאופן חריג את ה Pre Conference. יש כמובן מי שרואה בזה סימן לכך שכנראה אין אפילו אלפא יציב, אבל לי יש משום מה איזה שהוא דז'ה וו, משנת 2000, מה PDC שבו הוצגה בפעם הראשונה NET. לקהל הרחב. גם שם היה ערפל כזה, וגם שם לא פורסם התוכן של ההרצאות עד לרגע הפתיחה ממש.

דרך אגב, קוריוז היסטורי מלפני 11 שנה. אני תמיד נוהג להתגאות בזה שאני הראשון בעולם מחוץ למיקרוסופט שהתקים את הביתא הראשון ששוחרר לציבור של ה CLR. אני הייתי שם ב PDC של שנת 2000, הייתי ב Pre-Conference שבו הראו לנו את החידושים. ובהרצאת ה KeyNote, כשביל גייטס אמר על הבמה, שהדיסקים מחכים לנו בחוץ, ברגע שההרצאה תסתיים, לא עשיתי חשבון לאף אחד, קמתי באמצע ההרצאה, יצאתי החוצה, לקחתי את הדיסקים, חזרתי פנימה, והתקנתי אותם על המחשב תוך כדי ההרצאה. אני לא חושב שהיה מישהו אחר שהספיק לעשות את זה יותר מהר ממני.

אז או שמדובר פה על תרגיל PR (ואם כן, חבל"ז), או שמחכה לנו משהו מפתיע בקנה. אני מוכן להמר על חבילה מסטיק (שזה בדרך כלל המקסימום שעליו אני מוכן להתערב), על אחת מהשמועות שמתרוצצות באינטרנט כבר כמה זמן, שמדברת על "מודל חדש של יישום" ששם הקוד שלו הוא Jupiter. ועוד כמה שעות נדע עד כמה צדקתי בהימור.

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *