אני מרצה השנה ב TechEd 2010 באילת…

18 בנובמבר 2010

חשבתי שאולי כדאי לספר לכולם שאני מרצה השנה בכנס TechEd 2010 באילת. אני נמצא במסלול ALM בניהולה של צביה גיטלין ואני מרצה על Visual Studio 2010 Architecture Guidance and tools, ההרצאה שלי היא בבוקר היום השלישי ב 30/11/10 בשעה 8:15 בבוקר. למי שלא קלט את האתגרף אז אני אסביר את הנקודה הזו לאט. אני ב 8:15 בבוקר, שאחרי הלילה, של המסיבה.

מה שבטוח, מי שיגיע להרצאה שלי יבוא כדי לשמוע מה יש לי לומר על הכלים החדשים ועל התמיכה החדשה ש Visual Studio 2010 בארכיטקט ו/או במפתח התכנה הבכיר. אני מאד ממליץ על הרבה קפה לפני הכניסה לאולם, כי יהיה שם הרבה חומר חדש ומרתק.

אני לא מתכוון לספר לכם מה אני הולך לומר בהרצאה, למעשה אני לא הולך להראות יותר מדי שקפים בהרצאה הזו, אלא בעיקר להדגים (מעל 12 הדגמות שונות) את השימוש המעשי בכלים הללו ואיזה בעיות הם באים לפתור. מה שאני כן יכול לספר לכם, זה שכל מי שהשתתף בחזרות שעשיתי על המצגת, יצא עם פה פעור, כשראה מה ניתן לעשות עם הכלים הללו (ולא, זה לא מוסבר בתיעוד). כי כלי הארכיטקט החדשים ב Visual Studio 2010 הינם קפיצת מדרגה ושינוי פרדיגמה, ביכולת של ארכיטקט וראש צוות בכיר לטפל נכון בכל נושאי הארכיטקטורה הקשורים לפרויקט.

והנה קטע באנגלית, שמשקף יותר טוב לדעתי, את מה שהולך להיות במצגת, מאשר התאור הנוכחי שלה באתר הכנס.

The new Architect tools presented in Visual Studio 2010 revolutionize the ability of the architect to deeply understand current and future architectures. Even more important is the new features that enable the architect to verify, that his architectural guidelines are not violated during the development process. The new dynamic architectural documentation feature is a paradigm shift in the way to create and present architectural data and the smooth integration of the architect in the TFS ALM process, makes the architect for the first time, an equal and active member of the project team. Come and learn about all those excitement features and how to use them correctly from someone that make his living from analyzing and fixing architectural errors.

להשתמע בהרצאה

הוסף תגובה
facebook linkedin twitter email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *